22. Енес Махмутович (ЦСКА)

8. Педриньо (ФК 1948)

• 90+12мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

В 1-та минута остро центриране на Педриньо, двама в засада, Матай избива, но е даден корнер.

В 5-та минута топката излиза от гостите в тъч, но той е отсъден в тяхна полза?!

В 8-та минута Бусато излиза и се разминава, но Чочев е в засада.

В 10-та минута центриране отдясно, но Турицов надиграва Педриньо.

В 11-та минута Гарсес бие, топката се удря в ръката на Грънчов, след което Колев с лакът удря умишлено Махмутович, няма нито дузпа, нито жълт картон.

В 14-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Умарбаев.

В 16-та минута Петров стреля с глава над вратата след ъглов удар.

В 17-та минута силен удар на Хайнц минава на милиметри от гредата след пас през глава на Гарсес.

В 20-та минута удар-пас от дистанция на Русев, Матай с глава вади в корнер.

В 21-та минута от него Колев със слаб удар с глава.

В 24-та минута Даскалов удря с лакът в лицето на Хайнц, за което получава жълт картон.

В 29-та минута отново Петров с глава много над вратата след ъглов удар.

В 32-та минута удар на Туфегджич - блокиран, Линдсет също стреля над вратата.

В 37-та минута Турицов отдясно намира страхотно Линдсет, той от точката на дузпата бие много над вратата.

В 40-та минута Вион хвърля от тъч, Петров чисти с глава, Махмутович с феноменална тупалка разстрелва вратаря за 1:0.

В 43-та минута Туфегджич центрира отдясно, защитник чисти пред Гарсес.

В 44-та минута Турицов с пас отдясно към Гарсес, той бие близко до гредата в аут.

В 45-та минута Педриньо стреля отдалеч, Бусато не успява да реагира добре и 1:1.

В 46-та минута остър пас на Турицов отдясно, Петров вади в ъглов удар пред Назон.

В 47-та минута Назон пробва труден удар в аут.

В 50-та минута спестен жълт картон за Умарбаев за фаул срещу Матай.

В 52-та минута шут на Хайнц от пряк свободен разтриса напречния стълб.

В 55-та минута остро центриране отляво на Вион, Петров чисти в корнер.

В 58-та минута Умарбаев е намерен от Колев, но стреля високо над вратата.

В 60-та минута жълт картон за Умарбаев за фаул срещу Кареасо. С капитанската лента след смяната е Турицов.

В 61-та минута Кох с глава след пряк свободен, но Александров вади в корнер, в ситуацията Колев задържа Кох, но ВАР мълчи. В същата минута Линдсет с подаване, Грънчов надскача Назон - ъглов удар.

В 62-та минута Колев щеше да скъса фланелката на Кох, но получава нарушение?!

В 63-та минута жълти картони за Кох и Колев за сблъсък.

В 64-та минута Русев е изведен, но не улучва вратата, има и очевидна засада.

В 66-та минута Ганев избива пред нападател след центриране от пряк свободен.

В 67-та минута Пиротехническо шоу в Сектор Г и Сектор В, играта е спряна.

В 71-та минута играта е подновена.

В 72-та минута жълт картон за Чочев за фаул срещу Турицов.

В 73-та минута Кох с глава над вратата след пас на Хайнц от ъглов удар.

В 83-та минута Педриньо пробва акробатика и бие супер неточно.

В 85-та минута Шопов с балонен удар след корнер, Ганев лови пред Чарлз. В същата минута жълт картон за Ганев за бавене.

В 86-та минута с капитанската лента на гостите е Александров.

В 87-та минута Чарлз с глава неточно след пас на Махмутович.

В 90-та минута жълт картон за Чарлз за нарушение срещу Грънчов.

В 90+2-та минута Шопов центрира от корнер, Кох с глава, а Назон с крак се разминават на милиметри на метър от голлинията. В същата минута спестен жълт картон за Ценов за реакция.

В 90+6-та минута жълт картон за Бусато и за Евтимов за реакция за бавене, след което и Рибарски е декориран в жълто.

В 90+7-та минута Юга бие, след това Назон играе с глава, Грънчов избива с ръка, Хайнц стреля отблизо, но е блокиран, претенции за дузпа.

В 90+8-та минута ВАР гледа ситуацията.

В 90+9-та минута съдията отива да гледа.

В 90+10-та минута съдията дава дузпа.

В 90+12-та минута жълт картон за Александров. В същата минута зад топката застава Турицов и бие вляво в аут.

В 90+13-та минута жълти картони за Шопов и Грънчов.