• 75мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 80мин

3. Жеферсон Телес (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

В 3-та минута след атака през Евандро следва пас в центъра на вратарското поле и топката се удря в ръката на Йордан Минев, но по стар обичай в Първа лига, дузпа за ЦСКА не се свири.

В 9-та минута подаване на Соу в наказателното поле, но Кавдански го изпреварва и избива в корнер.

В 17-та минута спестен жълт картон на Даскалов за фаул срещу Евандро.

В 18-та минута след пряк свободен страхотно разбъркване и удар на Соу, топката е избита от бранител, след това нов удар на Кери и пак защитник избива.

В 19-та минута груб фаул пред наказателното поле срещу Соу за жълт картон, дори не е свирено нарушение.

В 22-та минута жълт картон за Кордейро за фаул срещу Малинов.

В 23-та минута от пряк свободен директен удар на Кери, Чворович вади в корнер.

В 34-та минута силен удар от дистанция на Веселин Минев над вратата.

В 36-та минута нов фаул на Кордейро за втори жълт и респективно червен картон срещу Мазику, но съдията мълчи виновно.

В 38-та минута центриране на Кери от пряк свободен, Соу над всички играе с глава, но Чворович лови.

В 40-та минута страхотно завъртане на Соу на ъгъла на наказателното поле и диагонален удар, но малко встрани от вратата.

В 44-та минута страхотна атака на ЦСКА, през Соломон-Отабор и Соу до Евандро, който пробва страхотен удар, но пак Чворович лови.

В 47-та минута на второто полувреме удар от дистанция на Соломон-Отабор много над вратата.

В 48-та минута светкавична атака на армейците, Евандро получава от Бикел вдясно и прекрасно центрира към Соу, който с глава през ръцете на Чворович открива резултата - 1:0.

В 50-та минута жълт картон за Даскалов за фаул срещу Евандро.

В 53-та минута центриране в полето на ЦСКА, топката се удря в ръката на Албентоса, но след рикошет в главата на испанеца, дузпа не може да се свири, след това удар на Ната, избит, след това и Даскалов пробва да шутира, отново защитник в червено се намесва.

В 56-та минута чудесен пробив на Евандро и връщане към Кери, който пробва да бие от воле, много неточно.

В 57-та минута страхотно двойно подаване на Кери и Малинов, ирландецът с бомбен удар малко над вратата.

В 58-та минута глупава грешка на Бузато, който подаде топката на Антуи, той бие, но Мазику застана пред топката и тя излиза в корнер.

В 60-та минута страхотно подаване на Соломон-Отабор към Соу, той остава сам срещу вратаря и бие, но топката среща страничната греда.

В 61-та минута пак добър пробив на Соломон-Отабор и пас към Кери, силен, но неточен удар на ирландеца.

В 64-та минута отсъдена засада на Тиаго, а в същото време той вървеше назад и ясно показа, че няма да играе с топката, а Соу щеше да я настигне и да остане срещу вратаря.

В 68-та минута нова засада свирена на Турицов, но отново няма такава, Кавдански покрива.

В 70-та минута пас на Кери, Евандро с глава към Соу, той не успя да стигне до топката за малко.

В 72-та минута от пряк свободен Кери бие, топката е спряна с ръка от Веселин Минев, съдията пак мълчи и не дава дузпа, след това нов удар на червените е избит от защитник.

В 74-та минута Тиаго подава на Соу в наказателното поле, той с много неточен удар.

В 75-та минута фамозен гол на Тиаго след пас на Кери и удар от границата на наказателното поле в ъгъла на вратата - 2:0.

В 80-та минута нова красива атака на червенобелите започнала с пробив на Кери отдясно, който центрира, Тиаго пропусна хитро и топката стигна до Жеферсон, който със силен удар в срещуположния ъгъл и прави резултата класически - 3:0.

В 83-та минута удар от пряк свободен на Карачанаков в ръцете на Бузато.

В 84-та минута силен пас на Кери от пряк свободен към Албентоса, той се разминава, но и топката минава близо до гредата.

В 87-та минута жълт картон за Кавдански за фаул срещу Пинто.