Драган Богавац (Цървена звезда)

НАЧАЛО НА МАЧА

2-а мин. - остро влизане на Младенович в краката на Велизар Димитров, за което сърбинът получава ЖК.

9-а мин. - Божкович открадва топката от армейците и се опитва да изведе Милованович очи в очи с Колев, но Тодор Янчев е добре пласиран и успява да му я отнеме, като в крайна сметка принуждава Милованович и да го фаулира.

14-а мин. - след самостоятелна акция на Гъргоров по дясното крило армейците печелят корнер. След изпълнението му топката попада във Велизар Димитров, той веднага я подава към Шакири, който се намира на дъгата на наказателното поле и с мощен удар я изпраща в горния ляв ъгъл на вратата, откъдето тя по чудо е избита от сръбския вратар.

21-а мин. - Младенович е изгонен с ЧК, на негово място влиза Витакич

32-а мин. - Гол за Цървена звезда. Жоао Карлос греши в защита и позволява на Богавац да отнеме топката и да напредне отляво в наказателното поле на армейците. Там той елиминра Стоян Колев и подава на Божкович, който на празна врата открива резултата.

37-а мин. - Гъргоров получава една топка в наказателното поле, връща назад към Велизар Димитров, който стреля, но шутът му е блокиран от Ранджелович.

38-а мин. - Богавац отново пробива по лявото крило, връща топката назад към Гвозденович, който максимално затруднява нашия вратар със силен удар, но Колев  е на мястото си и не допуска гол.

42-а мин. - ЖК за много грубо влизане на Братич при борба за висока топка с Велизар Димитров. Отново припламват искри между играчите на двата отбора.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

49-а мин. - пореден груб фаул на Братич, при който той жестоко посича Иван Павлов, наругава съдията и той му показва втори ЖК и ЧК.

54-а мин. - бърза атака на червените, завършила с мощен удар на Петров,който профучава покрай дясната греда на сърбите.

59-а мин. - поредно грубо нарушение на играч на Цървена звезда - този път срещу Брито. Противникът ни в тази контрола играе изключително грубо и неспортсменски през целия мач - неадекватно държание в един приятелски мач.

68-а мин. - Янев преминава през трима играчи на Звезда, но е свален на земята с нарушение на около 25 м от вратата на сърбите. От прекия свободен удар Шакири се опитва да изненада вратаря със силен удар, но топката излиза аут.

72-а мин. - Гoл. Отново Божкович отбелязва, след като се възползва от грешка на Върбанов, напредва по лявото крило и с удар от малък ъгъл отбелязва втория гол.

75-а мин. - Янев получава хубав пас и излиза очи в очи с вратаря на сърбите, но е повален пред дъгата на наказателното поле, за което противниковият играч не получава даже ЖК.

76-а мин. - ЖК e отсъден на Мърджа за удар в лицето на Шакири.

79-а мин. - Гол. След ниско центриране в наказателното поле пред Иванов непокритият Мърджа отбелязва трети гол за Звезда.

82-а мин. - турският съдия отменя гол на Шакири заради съмнително нарушение в атака.

86-а мин. - удар на Божкович от два метра е спасен с невероятен рефлекс от Ивайло Иванов.

87-а мин. - Гол. 15.Богавац се измъква сам срещу Ивайло Иванов и успява да го преодолее. Настроениeто за игра на червените значимо спадна след безумните нарушения от страна на играчите на Цървена звезда.