• 48мин

• 68мин

28. Александру Пицурка (ЦСКА)

• 87мин

Начало - около 1500 зрители на стадион Българска армия. Времевите условия са идеални за футбол. ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме, Черноморец тръгва от центъра

4' - Дузпа за ЦСКА - Мирослав Манолов е изведен в наказателното поле на гостите, където е повален. Отсъдена е дузпа, а зад топката застава Еуген Трика

5' - ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - румънецът стреля безпощадно към горния ляв ъгъл на вратаря, 1:0 за ЦСКА

6' - отново напрежение в наказтелното поле на Черноморец. Удар на Петре е блокиран и топката е изчистена в корнер

7' - много добро центриране на Данчо Тодоров отляво, който слага топката на главата на Трика, но ударът е слаб и над вратата

11' - положенията пред вратата на Черноморец следват едно след друго. Защитник на гостите не успява да изчисти добре и Миро Манолов изкача сам срещу 1.Костадин Георгиев, но вратарят успява да изчисти

14' - отново много чисто положение за отбора на ЦСКА. Петре изпълнява ъглов удар и насочва много добре токата към Котев, който нанася страхотен удар, но на сантиметри от гредата в аут

16' - нов пропуск на Манолов. Отдясно е изведен Йордан Тодоров, който центрира в наказателното поле, но топката е избита и попада в краката на Манолов. Нападателят на ЦСКА стреля към опразнената врата, но от голлинията защитник избива

19' - първи ЖК в мача. Получава го 21.Алек Манолов, който спъва откъсващия се Роберт Петров

24' - след нова поредица от опасни положения, Петре изсипва топката от фаул към далечната греда. Котев стреля опасно, но Георгиев успява да изчисти в нов корнер

31' - много нелепа ситуация. При отсъдено нарушение в полза на ЦСКА, Петре шутира (което има право да стори) и бележи докато вратаря на гостите си подрежда стената. Реферът обаче не признава гола и показва ЖК на 18.Флорентин Петре

32' - ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Петре отново застава зад топката и шутира много добре в ъгъла на вратаря, който не успява дори да реагира

37' - невероятно подаване на Георги Илиев, който извежда Петре отдясно, румънецът центрира в наказателното поле, а Трика прави ефектна задна ножица. Топката минава на сантиметри покрай гредата

39' - Мирослав Манолов обира недоволството на публиката, след като е изведен сам срещу вратаря, но решава да подаде вместо да отбележи

41' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 27.Тиаго Силва - Тиаго получава топката за глава, отдясно от Йордан Тодоров. Бразилецът засича уверено за 3:0

45' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - по една смяна на полувремето и за двата отбора. Излиза 14.Валентин Илиев, влиза 25.Иван Иванов за ЦСКА. Излиза 14.Ивайло Иванов, влиза 5.Ивайло Върбанов за отбора на Черноморец. Капитанската лента в отбора на домакините поема 30.Йордан Тодоров

48' - ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - Петре напредва по дясното крило и навлиза в наказателното поле на Черноморец, комбинира наляво с Трика, който не успява да намери добре топката и тя отскача нагоре. Румънецът обаче се оказва много съобразителен като прави ефектна задна ножица и праща топката в мрежата

52' - Тиаго Силва центира добре отляво, около точката на дузпата. Там Миро Манолов стеля от волле, но топката минава на сантиметри от горната греда

57' - втора смяна в отбора на Черноморец. Излиза 7.Иван Иванов, влиза 18.Мирослав Савов

64' - Петре напредва по дясното крило и центрира остро в наказателното поле, където топката е изчистена точно пред краката на Тиаго

64' - втора смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 31.Мирослав Манолов, на негово място 28.Александру Пицурка

67' - Данчо Тодоров центрира добре в наказателното поле, на главата на Пицурка, който не успява да намери добре топката и тя излиза в аут

68' - ГОООЛ за ЦСКААА!!! 28.Александру Пицурка - Роберт Петров пробива по лявото крило и намира отлично на метри от вратата Пицурка, който просто подлага крак за 5:0

73' - пореден невероятен пропуск. Данчо Тодоров е изведен сам в наказателното и вместо да отбележи, търси подаване към съотборник, но топката е пресечена

76' - този път сам срещу Георгиев е изведен Петре. И той търси подаване, което за пореден път е пресечено от защитата. Армейците вече се забавляват на терена

81' - поредна куриозна ситуация в този мач. Георгиев изпълнява веднага отсъден аут, но отцелва тялото на играч в червено и топката изненадващо попада във вратата на гостите. Реферът за пореден път отменя гол на ЦСКА и отсъжда аута да се изпълни отново

87' - ГООООООООЛ за ЦСКА!!! 28.Александру Пицурка - Тиаго Силва е спънат отляво, но Георги Илиев продължава от втора линия, навлиза в наказателното поле сам срещу вратаря и подава към Пицурка, който бележи своя втори гол в този мач

89' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 5.Кирил Котев, в игра влиза 4.Франциско Мартос

90' - три минути добавено време

90'+3' - Край на мача