Мирослав Милошевич

• 28
    Маркос Да Силва
    75′

Начало - Около 5000 зрители на стадион Българска армия. Теренът е сух, а времето идеално за футбол. Армейците тръгват от центъра. ЦСКА ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

2' - фаул отдясно за Черно море, малко пред наказателното поле на ЦСКА. Топката е центрирана около точката на дузпата, но защитниците на домакините чистят

5' - опасна атака за гостите. 11.Георги Андонов пробива отляво и центрира в наказателното поле, където Мирослав Манолов отправя силен удар от малко разстояние, но Ивайло Петров боксира

8' - комбинация между Тодоров и Петре отдясно, но върналия се 11.Георги Андонов чисти

9' - отбора на ЦСКА се активизира. Велизар центрира отляво, след късо изпълнение на ъглов удар. Около точката на дузпата скачат Гийом и Даниел Моралес, но не успяват да играят с глава и топката е изчистена в нов корнер

12' - нова опасна контраатака за варненци. 30.Даниел Георгиев навлиза в наказателното поле, сблъсква се с Тунчев и пада артистично. Гостите претендират за дузпа, но такава не е отсъдена

17' - армейците владеят по-дълго време топката, но не успяват да преодолеят сгъстената отбрана и да достигнат до по-чисти положения

18' - Велизар отляво преодолява технично няколко играча на гостите и центрира в наказателното поле, където Колев успява да се добере първи до кълбото

25' - прекрасна атака на ЦСКА. Велизар Димитров пробива технично през центъра и малко пред наказателното поле на гостите отправя много точен удар към левия долен ъгъл. С последни усилия Колев успява да спаси

25' - ЖК на 24.Радослав Бачев за нарушение в половината на Черно море

30' - играта е спряна, за да се окаже медицинска помощ на 9.Мирослав Манолов

34' - грешка в отбраната на ЦСКА. Валентин Илиев дава грешен пас, след което Мирослав Манолов от положение на засада навлиза в наказателното поле, където отново се сблъсква с Тунчев и повече от артистично пада на тревата

34' - 6.Кирил Джоров, ядосан от неосъдената дузпа, извършва невероятно грубо нарушение срещу Велизар, за което справедливо е санкциониран с ЖК

38' - Петре обръща играта с дълъг пас наляво, където Тиаго пробива по крилото и центрира в наказателното поле, но топката отново е изчистена от защитата

44' - Велизар и Тиаго разиграват технично отляво и в крайна сметка топката е изчистена в ъглов удар

44' - последва центриране в наказателното поле и след разбъркване топката отново е изчистена в корнер, но този път отдясно

45' - две минути добавено време

45'+3' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - няма промени в двата състава на полувремето

49' - изненадващ, фалцов удар на Велизар от около тридесет метра, фронтално на вратата на Черно море. Топката излиза високо над вратата в аут

50' - Даниел Моралес е фаулиран на границите на наказателното поле, фронтално срещу Колев

51' - зад топката застава Велизар, който отправя теничен, но доста слаб удар и вратаря на гостите лови

53' - 6.Кирил Джоров спира непозволено отзад, една контраатака на ЦСКА, но главния съдия му спестява втори жълт и съответно ЧК

54' - ЖК на 30.Даниел Георгиев за грубо нарушение в центъра на терена

56' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 10.Георги Илиев, в игра 23.Абдер Кабус. Официален дебют за Кабус

59' - несериозен удар на Кабус от повече от тридесет метра. Топката излиза в аут

60' - ЖК на 8.Велизар Димитров за оспорване на съдийско решение

63' - Йордан Тодоров е фаулиран отзад, при една контраатака на ЦСКА, но 26.Александър Томаш не получава ЖК

65' - втора смява в отбора на ЦСКА. Излиза 11.Гийом Да Зади, влиза 77.Жозе Фуртадо

69' - прекрасна атака на ЦСКА. Велизар отляво преодолява технично няколко противникови играча и центрира към далечната греда, където Петре успява да нанесе удар от въздуха, но топката е изчистена в корнер

70' - топката е центрирана в наказателното поле от корнер, където Валентин Илиев успява да нанесе удар с глава и топката попада зад головата линия, но съдията отсъжда нарушение на Илиев и вбесява червените

70' Греда за ЦСКА - след разбъркване топката попада в краката на Велизар отляво, който нанся удар без забавяне и топката среща гредата

71' - първа смяна в отбора на Черно море. Излиза 27.Пауло Диас, влиза 16.Тодор Паланков. ЖК за Диас за бавене на играта

74' - ЖК на 7.Станислав Стоянов за нарушение в центъра на терена

75' - втора смяна в отбора на Черно море. Излиза 9.Мирослав Манолов, влиза 28.Маркос Да Силва

82' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 4.Даниел Моралес, в игра влиза 21.Удоджи

84' - трета, последна смяна в отбора на Черно море. Излиза 30.Даниел Георгиев, влиза 21.Георги Георгиев

89' - по-активно играе ЦСКА, но трудно достига до положения за удар

90' - четири минути добавено време

90'+3' - след минута разбъркване в наказателното поле на Черно море, топката излиза в аут