Владимир Костадинов

• 9

• 20мин

11. Кевин Амунеке (ЦСКА)

Начало - около 2000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

2' - първа опасност пред вратата на гостите. Герорги Илиев центрира от корнер в наказателното поле на Черно море, но защитата чисти напред

3' - опит на Йордан Тодоров да изведе Велизар от дълбочина, но в последният момент вратаря Илчев излиза и чисти в тъч

7' - невероятен пропуск за отбора на Черно море. Вуядинович е преодолян лесно по дясното крило, а топката е насочена около точката на дузпата, където останалия непокрит 8.Рикардо Андре стреля в аут над напречната

14' - в последните минути преобладават силовите единоборства, а играта се води предимно в центъра на терена

17' - Данчо Тодоров центрира отдясно в наказателното поле на варненци. Топката е насочена около точката на дузпата, където Гарсес засича с глава, но ударът му излиза в аут над напречната греда

20' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 11.Кевин Амунике - топката е центрирана отдясно в наказателното поле, където Амунике стреля от воле без забавяне и бележи красив гол във вратата на Илчев за 1:0

24' - пропуск за ЦСКА. При поредното добро центриране на Тодоров отдясно, Георги Чиликов стига до топката и стреля с глава, но право в ръцете на вратаря Карамфил Илчев

26' - отговорът на гостите не закъснява. Фабиньо е изведен зад защитата на ЦСКА, но Ивайло Петров излиза съобразително и успява да изчисти

33' - отборът на ЦСКА продължава да владее инициативата и опитва атаки и по двата фланга, докато явно изнервени от получения гол, играчите на Черно море започват все по-често да нарушават правилата

35' - два последователни корнера за ЦСКА. Топката е насочена към високите Чиликов и Валентин Илиев, но без успех

41' - играта се води предимно в центъра на терена

45' - невероятен пропуск за Черно море. Фабиньо стреля над напречната греда, след хубав пробив на 23.Даниел Георгиев

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - първа смяна на почивката в отбора на ЦСКА. Излиза 9.Хосе Гарсес, влиза 21.Удоджи

46' - първи ЖК в мача. Получава го 3.Жовалбир Периш за грубо нарушение

51' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 14.Валентин Илиев, влиза 84.Фелипе Машадо

53' - опит за изненадващ далечен удар на 23.Даниел Георгиев, но топката излиза в аут покрай гредата

59' - уникален пропуск за гостите. 8.Рикардо Андре е оставен непокрит на около пет метра от голлинията на Ивайло Петров, но стреля силно над напречната греда

65' - мачът се изнервя и зачестяват грубите нарушения

75' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 28.Маркиньос

79' - центриране от ъглов удар на Георги Илиев. Топката е насочена към Чиликов, който стреля с глава от точката на дузпата, но коженото кълбо излиза в аут

80' - ЖК на 24.Радослав Бачев за оспорване на съдийско решение

84' - първа смяна в отбора на Черно море. Излиза 18.Петър Костадинов, влиза 21.Джаома да Силва

84' - ЖК на 28.Маркиньос за нарушение в центъра на терена срещу 3.Жовалбир Периш

85' - пробив на Амунике отляво, последва прострелно центриране от границите на наказателното поле, но Чиликов не успява да засече подаването

90' - три минути добавено време

90'+1' - нов невероятен пропуск за Черно Море. За пореден път 8.Рикардо Андре е оставен непокрит в наказателното поле на ЦСКА. И този път нападателят на гостите не проявява необходимото хладнокръвие пред гола и стреля а аут