• 79мин

10. Маурисио Гарсес (ЦСКА)

• 90+4мин

7. Йонатан Линдсет (ЦСКА)

В 1-та минута Пашеко е изведен отляво от Сула, бие, но Бусато спасява, има и засада.

В 3-та минута фаул срещу Гарсес на Дробаров, съдията мълчи?!

В 5-та минута Фернандес стреля, блокиран от Петров.

В 12-та минута спестен жълт картон за Панов за фаул срещу Вион.

В 13-та минута Гарсес с глава сваля на Назон, Стефанов пред него чисти. В същата минута Вион подава отлично на Гарсес, който от превъзходна позиция вади в аут.

В 15-та минута Назон е намерен отдясно, подава към Гарсес, той се разминава с удар на милиметри, Кареасо от задна позиция бие, Дюлгеров избива с две ръце в страничния стълб на вратата.

В 20-та минута жълт картон за Фернандес за груб фаул срещу Вион.

В 21-та минута Петров с удар-пас с глава. който е избит от защитата.

В 24-та минута Назон е пометен от Стефанов, съдията не дава нарушение?!

В 29-та минута разбъркване в наказателното поле, два последователни опита за удар на Стефанов и Пашеко са блокирани от Петров.

В 32-та минута Вион центрира от пряк свободен, Линдсет с глава стреля в аут.

В 34-та минута Турицов с пас отдясно, Линдсет сваля с глава, Назон с финт и удар, Димов избива в корнер.

В 35-та минута Петров със слаб удар с глава е избит от Фернандес.

В 36-та минута бърза контра на червените, Вион центрира отляво, Хайнц с глава бие. Дробаров избива пред Гарсес в краката на Стефанов и Дюлгеров лови.

В 40-та минута Кареасо центрира отляво, Назон се разминава на косъм с удар с глава.

В 41-та минута Хайнц вдига от корнер, Кох с глава в ъгъла, Дюлгеров прекрасно избива, Линдсет от малък ъгъл с шут по голлинията, след това и Петров с изстрел над вратата.

В 42-та минута Пашеко със слаб удар в ръцете на Бусато. В същата минута спестен жълт картон за Димов за фаул срещу Линдсет.

В 44-та минута Кареасо с бомба от границата на наказателното поле - блокиран.

В 45-та минута Кареасо се бори и дава на Гарсес, финт и силен шут, Дюлгеров хваща и пак спасява своите.

В 46-та минута с капитанската лента на армейците е Кох.

В 51-та минута Гарсес с нахлуване отдясно, подава към Линдсет, който от воле бие, вратарят избива, де Нойер с добавка, но пак Дюлгеров спира, Назон също пробва да вкара, но само корнер.

В 52-та минута жълт картон за Саша Илич за реплика към съдията.

В 54-та минута Пашеко получава отляво и стреля над вратата.

В 57-та минута жълт картон за Димов (най-накрая) за нарушение срещу Хайнц.

В 61-та минута Петров на Линдсет, той хубаво на Назон, изстрел на нападателя в аут според съдията, останаха съмнения за ъглов удар.

В 63-та минута с капитанската лента е Панайотов.

В 64-та минута спестен жълт картон за Василев за фаул срещу Хайнц.

В 70-та минута жълт картон за Петров за фаул срещу Илиев.

В 73-та минута разбъркване след корнер, Дюлгеров вади в нов ъглов удар.

В 78-та минута претенции за игра с ръка в пеналтерията на гостите, съдията подминава.

В 79-та минута Кох с глава сваля след пас на Вион, Бамба шутира силно, но Дробаров избива, отблизо Гарсес довкарва за 1:0.

В 81-та минута спестен жълт и респективно червен картон за Фернандес за блъскане без топка на Шагоян.

В 84-та минута с капитанската лента на моряците е Панов.

В 87-та минута жълт картон за Махмутович за нарушение срещу Иса.

В 88-та минута Сула стреля над вратата от пряк свободен.

В 90+2-та минута разбъркаване в пеналта, следва слаб удар с глава на Машадо, но Бусато лови спокойно.

В 90+3-та минута Бамба отляво с пас към Назон - неточен, Гарсес бие отдалеч - корнер.

В 90+4-та минута Линдсет спира трудно топка и след това стреля от дистанция, лоша намеса на Дюлгеров, топката се удря в страничния стълб и влиза във вратата за 2:0.

В 90+7-та минута центриране на Сула от пряк свободен, удар с глава на Илиев, Бусато избива страхотно, но има и засада.