• 81мин

• 90+3мин

19. Масена Моке (Черно море)

Начало на мача

Тимът на ЦСКА започва по-активно двубоя, като Велизар Димитров има възможност да стреля към вратата на варненци още в самото начало на двубоя, но не се стига до гол.
10-та минута - удар на Гиом от границата на наказетлното поле, като бранителите на Черно море избиват в ъглов удар. След него и Якирович опитва изстрел, но не стига до гол.
12-та минута 1:0 за ЦСКА - Емил Гъргоров бележи, след като е изведен отлично от Мурад Хидиуед на стрелкова позиция пред вратаря на Черно море Красимир Колев.
20-та минута - първи удар към вратата на ЦСКА. Масена Моке стреля край вратата на Пиргов.
25-та минута - удар на Емил Гъргоров от границата на наказателното поле. Топката минава край вратата на Колев.
28-та минута - нов гол за ЦСКА и 2:0. Емил Гъргоров стреля от 30-тина метра от волле, и бележи красиво в левия ъгъл на вратаря Колев.
34-та минута - 3:0 за ЦСКА. Един от най-активните в ЦСКА, Йордан Тодоров центрира в наказателното поле, където Гиом да Заади засича с глава за 3:0. Безобразна игра на централните бранители на Черно море Вачев и Милошевич.

Край на първото полувреме ЦСКА - Черно море 3:0

Начало на второто полувреме смяна в Черно море. Диян Генчев сменя Слави Жеков.

52-ата минута - жълт картон за Моралеш от Черно море
62-ата минута - жълт картон за Тунчев от ЦСКА
63-ата минута - смяна в ЦСКА. Иван Иванов сменя Кирил Котев.
65-ата минута - смяна в Черно море. Владимир Костадинов сменя Петър Костадинов.
69-ата минута - смяна в Черно море. Мартин Христов сменя Индзаги
71-ата минута - жълт картон за Станислав Стоянов от Черно море.
73-ата минута - Мартин Христов от Черно море нахлува в наказателното поле и е съборен. Дузпа за Черно море. Даниел Моралес изпълнява дузпата, но вратаря на „червените“ Илко Пиргов спасява.
76-ата минута - смяна в ЦСКА. Христо Янев сменя получилия контузия Велизар Димитров.
80-ата минута - смяна в ЦСКА. Георги Илиев сменя Сергей Якирович.
81-ата минута - червен картон за Моралес. За грубо нарушение на игтрача на Черно море срещу Тиаго Силва, Моралес получава втори жълт и червен картон.
93-та минута - гол за Черно море 3:1. Нова дузпа за Черно море. Йордан Тодоров събаря Масена Моке. Дузпата изпълнява Моке, като бележи.