• 39мин

19. Кирил Десподов (ЦСКА)

• 58мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА)

ЦСКА​ записа шеста победа в Първа лига, побеждавайки Черно море с 3:1. Мачът се игра на стадион „Българска армия“.

Мачът започна бурно като още с изпълнението на първия съдийски сигнал Жоржиньо изведе Джеси зад защитата, холандецът преодоля Макенджиев, топката се отби в гредата и отново попадна в Джеси, който я довкара в опразнената врата в 14-тата секунда на мача. Футболистите на Черно море претендираха за фаул срещу вратаря Макенджиев, но на повторенията се видя, че Джеси играе първи с топката. В 8-мата минута Панайотов от Черно море прати топката над напречната греда.

В 14-тата минута, Чорбаджийски върна към Ченриаускас, който се опита да бие но не нацели добре топката и тя влезе в собствената му врата. В 25-тата минута Панайотов стреля от пряк свободен удар, но Ченриаускас изби в корнер. В 27-мата минута Бодуров намери Десподов в наказателното поле, той стреля силно но Макенджиев отби, топката попадна в Джеси, който би но топката се отби в защитник на Черно море.

В 38-мата минута Десподов от пряк свободен удар вкара топката в левия ъгъл на Макенджиев за 2:1. Първото полувреме завърши при този резултат.

В 48-мата минута Джеси навлезе в назакателното поле, финтира няколко футболиста на Черно море и стреля, Макенджиев успя да избие топката. В 58-мата минута Жоржиньо навлезе по фланга и центрира, защитник на Черно море изби топката, която попадна в Рубен Пинто. Пинто с мощен удар от 30-ина метра опъна мрежата зад Макенджиев за 3:1. В 67-мата минута Тиаго навлезе в половината на Черно море и ог границата на наказателното поле стреля силно, но Макенджиев с много усилия успя да избие. Три минути по-късно Мауридес намери Тиаго, който с мощен удар разтресе гредата. Така мачът завърши при резултат 3:1.