10. Чиприан Деак (Клуж)

Във 2-та минута удар от дистанция на Санкаре - блокиран.

В 3-та минута диагонален остър удар на Йомов, Бългръдеан трудно спасява.

В 5-та минута Вион центрира, Синклер пробва да играе с глава - неуспешно.

В 7-та минута грешка в защитата на Клуж, Соу изпреварва вратаря и пробва удар от малък ъгъл - само корнер.

В 10-та минута удар отдалеч на Санкаре в ръцете на Бългръдеан.

В 14-та минута далечен удар на Юга в аут.

В 16-та минута красиви развети червени знамена в Сектор Г на фона на песента - Само ЦСКА!

В 19-та минута удар на Деак - рикошет и топката минава над напречната греда в ъглов удар.

В 23-та минута пробив и блокиран удар на Синклер.

В 24-та минута Вион подава на Соу, който с глава бие, но вратарят лови.

В 26-та минута Синклер е изведен, нов опит за удар, пак блокиран, след което и Санкаре пробва - корнер, а от него Юга стреля с глава над вратата.

В 29-та минута апатичен удар отдалеч на Джокович в аут.

В 31-та минута удар от дистанция на Паун, Бусато лови.

В 32-та минута опасна атака на червените, Йомов не успя да намери четирима в наказателното поле, след което удар от дистанция на румънците, Антов блокира.

В 35-та минута центриране в наказателното поле, Матай вади в корнер.

В 42-та минута Йомов центрира - двоен рикошет в защитата на гостите и топката е избита.

В 43-та минута удар отдалеч на Тиаго в аут.

В 45-та минута разбъркване в червената защита, топката е избита.

В 46-та минута Соу стреля слабо с глава след пас на Мазику.

В 50-та минута Паун пробива и центрира, Антов чисти в ъглов удар. Опасна атака на румънците е осуетена.

В 51-та минута наша контра и лоша преценка на Санкаре при паса.

В 52-та минута удар на Джокович отдалеч - корнер.

В 53-та минута от него къс пас при корнера, центриране на Деак и Рондон с глава открива резултата - 0:1.

В 54-та минута центриране отдясно на Синклер, подаване на Йомов с глава, но Соу бе изпреварен.

В 56-та минута удар над вратата на Паун.

В 57-та минута шут на Тиаго, рикошет и ъглов удар.

В 61-та минута жълт картон за Йомов за фаул срещу Паун.

В 64-та минута спестен жълт картон за Деак за фаул срещу Вион.

В 69-та минута Санкаре извежда чудесно Соу сам срещу вратаря, лошо първо поемане и аут.

В 72-та минута подаване в наказателното поле на армейците, Дебелюх държи застаналия зад него Юга и пада, престъпникът-съдия пак реже главата на червените като в Копенхаген и дава дузпа.

В 74-та минута зад топката застава Деак и с удар вляво прави резултата 0:2.

В 83-та минута жълт картон за Кипчю за фаул и бавене и жълт картон за Вион за протести.

В 87-та минута Юга с шут над вратата.

В 89-та минута блокиран удар на Белтраме, в същата минута при атака вляво Мазику стига до топката, съдията дава тъч...

В 90+3-та минута жълт картон за Матей за изблъскване на бавещ противник, за румънеца няма картон. В същата минута Енрике центрира, Соу е изпреварен.