4. Кейзуке Сака (Шонан Белмаре) асистенция - Цуказа Умезаки

В 5-та минута опасно връщане на Ойва към вратаря, който улавя пред Соу.

В 8-та минута Маватари с безумно неточен шут - излиза в аут.

В 11-та минута спестен жълт картон за Маватари за фаул срещу Бикел.

В 12-та минута страхотен шанс за армейците - след центриране от пряк свободен на Занев, Албентоса отправя удар, Томии с труд спасява, Соу достига и бие, но вратарят успява да улови.

В 13-та минута хубав пас на Джеси към Соу, но последният е затворен от защитник.

В 26-та минута атака на атака по дясното крило на Соломон-Отабор и пас към Давидов, който бие от границата на наказателното поле в ръцете на Томии.

В 29-та минута Соу се преборва със защитник отляво и дава нарисуван пас на Давидов в позиция сам срещу вратаря, но руснакът отиграва безобразно.

В 37-та минута след пробив отляво и пас Умизаки със супер неточен удар.

В 40-та минута Ишихара отдясно центрира, Албентоса избива в корнер.

В 48-та минута Шибата бие отблизо встрани от вратата.

В 49-та минута Соломон-Отабор с добър пробив, но бие в бранител вместо да даде на свободния Соу, след което и Джеси стреля в аут.

В 50-та минута смут в защитата след пробив на Соу, Тамии спасява.

В 55-та минута недадена стопроцентова дузпа за червените след игра с ръка в пелантерията на Тайчи.

В 66-та минута Умезаки центрира отдясно, Ивазаки с удар в аут.

В 68-та минута отново Умезаки с удар след пас на Ивазаки, Бусато спасява сигурно.

В 71-та минута след центриране на Умезаки отдясно, Сака надиграва Жеферсон и вкарва с глава за 1:0.

В 80-та минута Умезаки е изведен в наказателното поле и бие, но Бусато избива.

В 83-та минута далечен и неточен удар на Сайто в аут.

В 84-та минута центриране в пеналта и отново Бусато се намесва, за да избие сигурно пред нападател.

В 88-та минута от пряк свободен хубав изстрел на Кери каца на напречната греда, аут.

В 90-та минута пробив на Евандро отляво, но увлечен да играе сам, вместо да даде на Юрич, губи топката.

В 91-та минута пробив на Юрич в наказателното поле, но и той играе сам и губи топката.

В 92-та минута Кери извежда Жеферсон, той центрира - корнер.

В 93-та минута Кери от ъгловия удар центрира, Антов с глава и от рикошет, нов корнер, след изпълнението му още един балонен удар на Юрич над вратата.