Никола Радлев (ЦСКА „Ч. знаме“) асистенция - Димитър Марашлиев

• 72мин

Димитър Марашлиев (ЦСКА „Ч. знаме“)

ЦСКА​ „Червено знаме“ - „Марек“ 3:0

На стадион „Народна армия“ вчера се игра отложената среща за първенство на „А“ футболна група между отборите на ЦСКА „Червено знаме“ и „Марек“. Хилядите зрители, изпълнили стадиона, наблюдаваха безцветна, анемична игра с много пропуски. Футболистите от гр. Станке Димитров явно вече не вярват, че могат да се задържат в групата и са един разбит колектив. След новата им загуба вече няма сила, която да ги спаси от изпадане.

Головете за ЦСКА „Червено знаме“ постигнаха - Цанев от дузпа през първото полувреме и Радлев и Марашлиев след почивката.

Сега ЦСКА „Червено знаме“ има 27 т. (голова разлика 32 - 28) и заема осмо място с един мач по-малко. „Марек“ е на последно място с 15 т. и голова разлика 16 - 37. (РД)

Работническо дело

предоставил Тодор Гърбатов

В „А“ РЕПУБЛИКАНСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

ЦСКА „Ч. ЗНАМЕ“ – „МАРЕК“ 3:0

СОФИЯ. – Този път марекчани се бориха (поне до 2:0), но силите им не стигнаха, за да предотвратят загубата. Те се отърваха от по-голям резултат, благодарение на невероятни пропуски на армейските нападатели през първото полувреме.

ЦСКА „Ч. знаме“ игра леко, спокойно и нито за момент не остави съмнение за своето превъзходство и за крайния изход. Най-красив момент на мача бе голът на Радлев – младежът с плонж във въздуха засече с глава остро центриране на Марашлиев.