• 54мин

22. Георги Цеклеов (Банско)

• 78мин

18. Александър Кожухаров (ЦСКА II) асистенция - Илиан Антонов

ЦСКА II​ победи с 2:0 Банско в мач от поредния кръг на Югозападната Трета лига, игран на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме младите армейци започнаха по-уверено двубоя и владееха инициативата, но нямаха късмет в завършващата фаза и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев тотално надиграха своя противник и съвсем заслужено стигнаха до победата. В 53-ата минута Росен Маринов направи хубаво подаване към Александър Кожухаров, който изпревари бранителите на гостите и хладнокръвно откри резултата [бел. В протокола е записан автогор на Георги Цекелов]. В 78-ата минута Илиан Антонов проби по лявото крило и пусна остър пас, които отново бе засечен голмайстора Кожухаров, който оформи крайното 2:0 с втория си гол в срещата. До края на двубоя червените можеха да направят преднината си още по-изразителна, но пропуснаха няколко изгодни положения и в крайна сметка се поздравиха с напълно заслужена победа с 2:0 над състава на Банско.