• 22мин

9. Георги Димитров (ЦСКА II)

• 87мин

5. Петко Панайотов (ЦСКА II)

ЦСКА II​ победи Вихрен (Сандански) с 2:0 в отложен кръг от Югозападната Трета лига, игран на клубната база в Панчарево. Точни за младите армейци бяха Георги Димитров (22') и Петко Панайотов (87'). Талантливите футболисти на Стамен Белчев изиграха много силен двубой и напълно заслужено се поздравиха с трите точки.

През първата част червените показаха по-добра игра и напълно заслужено стигнаха до попадение. В 22-ата минута Браян Стефков центрира по земя в наказателното поле, където се получи разбъркване, а най-съобразителен се оказа нападателят Георги Димитров, който от близка дистанция отклони топката в мрежата на Абди Абдиков. Последва натиск от страна на Вихрен, но домакините се защитаваха умело и не пропускаха възможност да организират опасни контраатаки. До почивката нямаше други попадения и двата състава се оттеглиха към съблекалните с преднина за ЦСКА.

В началото на втората част младите армейци направиха бърза триходова контраатака, преминала през Роберто Щилянов и Алесандро Николов, който подаде към Георги Димитров, но нападателят стреля над напречната греда и пропусна да удвои от чиста позиция. След точно час игра Илиян Димитров стреля в очертанията на вратата, но стражът на гостите спаси. В 76-ата минута Александрър Кожухаров направи хубав пробив и стреля, но и този път вратарят на Вихрен бе последна преграда пред гола. Последва и  хубаво спасяване на Илия Шаламанов, който отрази изстрел на Ергин. В 87-ата минута Илиян Димитров направи хубав пробив и премина през няколко противникови играчи, за да подаде към Петко Панайотов, който с много силен и точен шут от дъгата на наказателното поле, в горния ляв ъгъл на вратаря, оформи крайния резултат 2:0. До края на двубоя нямаше други интересни ситуации и момчетата на Стамен Белчев напълно заслужено се поздравиха с победа с 2:0 над силния тим на Вихрен (Сандански).