• 71
    Майкъл Георгиев

• 88мин

11. Павел Жабов (ЦСКА II) асистенция - Марк-Емилио Папазов

ЦСКА II​ победи с 1:0 тимът на Кюстендил в мач от четвъртия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме момчетата на старши треньора Стамен Белчев показаха много добра игра като само малшансът ги лиши от възможността да излязат напред в резултата и в крайна сметка двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част младите армейци продължиха да атакуват и да търсят победата през цялото времетраене на срещата. Логичното се случи две минути преди края на редовното време, когато трудът им се увенча с успех. В 88-ата минута червените направииха много добре организирана многоходова атака отдясно, която завърши със страхотно подаване на Марк-Емилио Папазов към току-що появилия се на терена Павел Жабов, който майсторски се разписа с глава. По този начин ЦСКА II напълно заслужено победи с 1:0 отбора на Кюстендил и събра актив от 7 точки след 4 изиграни двубоя.