• 6мин

20. Марио Димитров (Пирин Рзл)

• 38мин

11. Павел Жабов (ЦСКА II) асистенция - Георги Димитров

ЦСКА II​ завърши наравно 1:1 с Пирин (Разлог) в мач от поредния кръг на Югозападната Трета лига, който се игра днес на клубната база в Панчарево.

През първата част гостите успяха да отбележат ранен гол в 6-ата минута на двубоя и взеха ценен аванс. След попадението възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев подеха инициативата и оказаха мощен натиск на към противниковата врата. Три пъти само гредите спасяваха вратаря на Пирин от сигурен гол. Така се стигна до 38-ата минута, когато Георги Димитров направи хубаво подаване към Павел Жабов и юношеският национал на България хладнокръвно се разписа за 1:1. При този резултат двата състава се оттеглиха на почивка.

През второто полувреме натискът на младите армейци продължи, а в 56-ата минута в игра се появи възстановеният след дълга и тежка контузия Александър Бучков. Той определено раздвижи още повече играта и създаде няколко интересни ситуации пред противниковата врата. Гостите от своя страна разчитаха предимно на контраатаки и не пропускаха удобен момент да забавят максимално времето, в търсене на бленуваната точка. В крайна сметка многото пропуски и през втората част лишиха червените от победата и срещата приключи наравно 1:1.