Турнир: Югозападна Трета лига 2022/23 — Втора фаза (28-и кръг)

• 53мин

8. Юлиан Илиев (ЦСКА II)

• 61мин

19. Павел Жабов (ЦСКА II)

ЦСКА II​ победи с 3:2 Чавдар (Етрополе) в мач от Югозападната Трета лига, игран на стадион „Българска армия“.

През първото полувреме младите армейци започнаха по-уверено двубоя и в 16-ата минута откриха резултата чрез Илиан Антонов, който се възползва от хубаво подаване на Браян Стефков. До почивката гостите успяха да отбележат два безответни гола в 32-ата и 42-ата минута и по този начин двата състава се оттеглиха на почивка при резултат 1:2.

През втората част възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев тотално надиграха своя противник и съвсем заслужено стигнаха до пълен обрат. В 53-ата минута Павел Жабов стреля към вратата, но стражът на Чавдар изби, а Юлиан Илиев хладнокръвно направи добавка с глава и се разписа за 2:2. В 61-ата минута влезлият като резерва Павел Жабов се разписа за 3:2 и донесе победата на армейците, които до края на срещата пропуснаха още няколко изгодни положения да направят успеха си още по-изразителен.

източник: cska.bg