• 20мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

• 66мин

28. Емил Тодоров (Черноморец-Бс)

Начало - Около 10000 зрители има по трибуните на стадион Лазур в Бургас. Черноморец тръгва от центъра, армейците ще нападат надясно от главната трибуна през първото полувреме

5' - изненадащ удар на Петре от около тридесет метра, но Стоянов лови

9' - инициативата е овладяна от отбора на ЦСКА, но армейците трудно достигат до вратата на домаикните

12' - подаване на Велизар към Зе Руи отляво. Португалецът стреля диагонално, но в ръцете на вратаря

13' - Зе Руи овладява отляво и центрира около точката на дузпата, където Валентин Илиев стреля в аут

15' - тотален натиск на ЦСКА в последните минути. Ударите към Стоянов се редяс един след друг

16' - Петре пробива по дясното крило и центрира в наказателното поле на Черноморец, където Валентин Илиев играе с глава, но стреля над напречната греда в аут

20' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - центриране на Петре отдясно, Ней продължава към Велизар, който прехвърля елегантно с глава вратаря Стоянов и стреля неспасяемо за 0:1

29' - играта се води предимно в центъра на терена с лек превес за ЦСКА

32' Греда за ЦСКА - Петре пробива отдясно и със силен диагонален удар намира дясната греда на вратата на Стоянов. След рикошета топката попада в краката на защитник от домакините и опасността е предотвратена

37' - темпото на игра спада значително, като зачестяват единобосртвата

38' - едно от малкото положения за домакините в този мач. 30.Иван Цанков стреля от границите на наказателното полен, но твърде неточно в аут

39' - ЖК на 5.Тодор Янчев за нарушние в половината на ЦСКА

39' - първа смяна в отбора на Черноморец. Излиза 23.Коста Янев, влиза 28.Емил Тодоров

43' - пропуск за ЦСКА. Отлично двойно подаване между Георги Илиев и Велизар, завършва с удар на последния от границите на наказателното поле, но топката излиза в аут покрай гредата

45' - край на полувремето, без продължение

Начало на второто полувреме

47' - невероятен пропуск за Черноморец. След грешка в халфовата линия на Зе Руи и Георги Илиев, 26.Марсио Нуньо остава сам срещу Ивайло Петров, но вратарят на ЦСКА лови топката по виртуозен начин

49' - ЖК на 15.Ванчо Траянов

50' - невероятен пропуск на 10.Георги Илиев, който от три метра не успява да удвои аванса на гостите

52' - пробив на Зе Руи отляво, завършва с удар, но Стоянов избива

56' - самостоятелен пробив на Велизар Димитров през центъра, завършва със слаб и неточен удар

58' - втора смяна в отбора на Черноморец. Излиза 10.Костадин Дяков, влиза 14.Георги Божилов

60' - ЖК на резервата 28.Емил Тодоров за оспорване на съдийско решение

61' - ЖК на 10.Георги Илиев за нарушение в централния кръг на терена

65' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Зе Руи, влиза 23.Абдер Кабус

66' Гол за Черноморец! 28.Емил Тодоров - фаул отдясно за домакините. Топката е центрирана в наказателното поле, където Тодоров успява да стреля с глава за 1:1

67' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 10.Георги Илиев, влиза 19.Георги Чиликов

70' - центриране отдясно на Йордан Тодоров. Велизар Димитров стреля с глава от точката на дузпата, но право в ръцете на вратаря

76' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 21.Удоджи

81' - играта става все по-нервна, а домакините не пропускат всяка възможност за печелене на време

83' - удар на Чиликов от дъгата на наказателното поле, но топката минава на сантиметри от дясната греда

85'- трета, последна смяна в отбора на Черноморец. Излиза 25.Пламен Крумов , влиза 3.Слави Костенски

90' - три минути добавено време