• 37мин

23. Абдеррахман Кабус (ЦСКА)

• 90+1мин

3. Александър Тунчев (ЦСКА)

ЦСКА​ разгроми като гост Черноморец с 6:0 пред малко зрители. Срещата се игра на стадион „Българска армия", а старши треньорът на „червените“ Стойчо Младенов пусна всичките си титуляри срещу „детската градина“ на Ивайло Дражев.

Въпреки това „армейците“ не успяха да стигнат до двуцифрен резултат, какъвто постигнаха някои от отборите срещу Черноморец. Точни за ЦСКА бяха Данчо Тодоров, Вальо Илиев, Трика на два пъти, Абдер Кабус и Александър Тунчев.

Първото полувреме започна с непрестанни атаки към вратата на Белбер и още в 11-ата минута Данчо Тодоров откри резултата. Роберт Петров центрира отляво и Тодоров с глава прати топката във вратата на „акулите“. Това бе попадение номер 100 във вратата на бургаския отбор този сезон. След гола се заредиха нови положения, но Данчо Тодоров, Евгени Йорданов и Трика пропуснаха.

В 27-ата минута Кабус центрира в наказателното поле и капитанът на „червените“ Вальо Илиев с глава вкара втори гол във вратата на Белбер. Само шест минути по-късно Димов от Черноморец фаулира Трика в наказателното поле и съдията отсъди дузпа за ЦСКА. Зад топката застана Еуген Трика, който направи 3:0. След попадението президентът на бургазлии Ивайло Дражев напусна ложите на стадиона. В 37-ата минута Кирил Котев намери с дълъг пас Кабус, който овладя топката в наказателното поле и вкара първия си гол с екипа на „червените“ за 4:0.

През второто полувреме „армейците“ намалиха темпото и вкараха само още два гола във вратата на сбирщината на Дражев. Петият гол падна чак в 65-ата минута, като негов автор бе Трика, който прехвърли вратаря на Черноморец Белбер. След това попадение футболистите на Стойчо Младенов съвсем спряха да играят и съжалиха формацията на „акулите“. В даденото от съдията продължение Петре центрира от корнер и Александър Тунчев с глава оформи крайното 6:0 в полза на ЦСКА.