• 40мин

21. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 83мин

Начало на мача: армейците започват играта от центъра

Прави впечатление, че съставът на бургазлии е изцяло младежки, най-възрастният футболист в стартовата единадесеторка (Костенски) е едва на 23 години.

3-а мин. - ГООООЛ!!! Велизар Димитров отбелязва още при първото положение пред вратата на домакините! След изпълнение на корнер от Христо Янев, Димитров получава топката в наказателното поле от Ибрахима Гай и с удар от въздуха матира вратаря на домакините

5-а мин. - Христо Янев центрира към наказателното поле и топката е посрещната от Стойко Сакалиев, който си повежда топката, но е фаулиран

12-а мин. - Христо Янев центрира фронтално отляво към Велизар Димитров, който повежда топката, но защитата на Черноморец задружно и с общи усилия избиват топката в аут

15-а мин. - атака за домакините: Ангел Йошев прави грешка и топката попада у Петър Колев, който с къс и остър удар бие странично и почти намира гредата на червените

17-а мин. - три къси изпълнения на корнер на червените отдясно завършват с центриране на Велизар Димитров, който намира Герасим Заков, последният бие силно на сантиметри от гредата

19-а мин. - Петър Колев има открит коридор за изстрел и от около 25 метра отправя много добър удар, насочващ се право в горния десен ъгъл зад Стоян Колев. Стражът на армейците обаче с отличен плонж избива с трудност

22-а мин. - от пряк свободен удар вляво на нападението на армейците, Христо Янев центрира в малкото наказателно поле на домакините, където Сакалиев се извисява в купа от играчи и отправя удар с глава, но той минава на около метър над напречната греда

24-а мин. - 1:1 - Максим Недев реализира изравнителен гол. След изпълнение на ъглов удар вляво от Колев топката е центрирана ниско към близката греда, но не е изчистена добре и попада право във връхлитащия Недев, който от около метър навътре в наказателното поле със силен изстрел през купа от играчи бележи

27-а мин. - контраатака на домакините отляво, Детелин Ченешков и Максим Недев разитрават двойно подаване между армейската защита и замалко не достига да се реализира удар към вратата - топката излиза в аут

29-а мин. - Герасим Заков връща една топка към Христо Янев, който центрира към Гай. Той стреля, но топката излиза в аут

31-а мин. - добра контраатака за армейците. Велизар Димитров е повален на тъчлинията и Янев изпълнява наказателния удар, при което се получава разбъркване в отбора на Черноморец и топката излиза в аут

34-а мин. - от центриране Динев изсипва силна топка към наказателното ни поле и там търси нападателя на домакините Раев. Ибрахима Гай се извисява и чуква топака по посока на нашата врата, на твърде силно и създава затруднение на Колев при улавянето й

39-а мин. - Сакалиев нахлува в наказателното поле и финтира двама защитници на домакините, подава към Антонов и той отправя силен шут към вратата. Вратарят на Черноморец спасява много опасен удар на капитанът армейците

40-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Попадението е на Сакалиев! При поредната атака на армейците Йошев центрира топката отляво, тя бе свалена с глава от Заков към намиращия се в близост до него Сакалиев. Сакалиев е оставен непокрит около точката на дузпата и хладнокръвно промушва топката под плонжа на вратаря на домакините

45-а мин. 1 минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - има една смяна за ЦСКА: излязъл е от игра 35.Ангел Йошев, на негово място играе 30.Йордан Тодоров

46-а мин. - Христо Янев центрира силно от корнер и бие директно във вратата, а вратарят на бургазлии спасява с огромни усилия

В последвалото разбъркване отново топката е в Янев, той центрира към Заков, последният с глава изпраща топката в ръцете на вратаря

48-а мин. - Сакалиев пробива в центъра и нахлува в наказателното поле, където подава към Янев, където е покосен. В този момент страничният съдия отсъжда засада, а главният свири за дузпа. След бурните протести на домакините за отсъдената дузпа, главният рефер си отмени решението, а това се получава вече за втори път в този мач

50-а мин. - Сакалиев пробива и подава към Велизар Димитров, който остава очи в очи с вратаря, но бие в аут

55-а мин. - ЖК за 19.Красен Трифонов от Черноморец за грубо нарушение срещу Сакалиев в центъра на терена

59-а мин. - втора смяна за армейците: излиза 15.Герасим Заков, в игра влиза 19.Евгени Йорданов

61-а мин. - първа смяна и за домакините - на мястото на голмайстора 14.Максим Недев в игра влиза 8.Станимир Митев

62-а мин. - Христо Янев центрира след пореден фаул и топката почти достига далечната греда на вратата с помощта и на силния вятър, Антонов връща топката в точката на дузпата, където Върбанов с глава я отправя към вратата. Вратарят на домакините с огромно усилие я отбива

65-а мин. - при пореден фаул, изпълнен от Христо Янев отдясно, топката отново намира вратата, но вратарят геройски я избива в корнер

69-а мин. - за кой ли път днес Христо Янев изпълнява фаул и топката удря стената, последва разбъркване, ситуацията завършва с аут след тройна стрелба към вратата на домакините

72-а мин. - последна смяна в отбора на ЦСКА - на мястото на 7.Христо Янев в игра влиза 10.Амиран Муджири

74-а мин. - удар на Светослав Петров

75-а мин. - ЖК за 3.Йордан Върбанов за грубо нарушение срещу 5.Александров в центъра на терена

82-а мин. - контраатака за Черноморец. 19.Трифонов извежда добре Раев, който финтира Гай, но той успява да отбие топката

83-а мин. - ГООООЛ ! Отново Сакалиев! Стойко Сакалиев бележи за втори път в срещата и осигурява победата за ЦСКА! Муджири достига до една избита топка пред наказателното поле и навлиза отляво в наказателното поле, центрира без забавяне и топката достига до Сакалиев, който е непокрит при далечната греда и с глава най-накрая преодолява Георгиев и през това полувреме

86-а мин. - втора смяна за домакините - на мястото на 9.Райчо Раев в игра влиза 7.Северин Мустафа

89-а мин. - Йордан Тодорв центрира отдясно, финтира двама от защитата на домакините и намира Сакалиев. Последният с глава праща топката право в ръцете на вратаря на Черноморец, спасил за пореден път днес опасност пред мрежата

90-а мин. - последна смяна за Черноморец. На мястото на 10.Георги Калоянов в игра 18.Румен Рангелов

90-а мин. - 3 минути продължение

90+3 мин. - край на мача. Победа за ЦСКА!