8. Велизар Димитров (ЦСКА)

• 89мин

5. Тодор Янчев (ЦСКА)

• 90+1мин

Минути преди мача Ибрахима Гай бе изваден от стартовия състав поради контузия, а мястото му бе заето от Фабио Лима

Начало на мача. ЦСКА започва играта от центъра. Условията за игра за лоши, времето е облачно и дъждовно, видимостта е лоша

2-а мин. - изстрел на Велизар Димитров от дъгата на наказателното поле е избит от вратаря в корнер. След изпълнението на корнера, защитник на Черноморец стига пръв до топката и чисти

4-а мин. - Велизар Димитров центрира от лявото крило. Защитник избива в корнер, който е късо изпълнен, следва центриране на Гъргоров, но топката е отново изчистена от защитата на домакините

8-а мин. - Димитров нахлува по дясното крило в наказателното поле на домакините, центрира остро, но топката не е засечена от нито един играч на ЦСКА и излиза в аут

10-а мин. - ЖК за 3.Фабио Лима за нарушение срещу 7.Николай Йорданов

13-а мин. - добра многоходова комбинация на армейците - топката минава през Брито и Велизар Димитров, след което последният се опитва да подаде към Гъргоров, но топката е пресечена

16-а мин. - Гол за домакините.Емил Гъргоров си отбелязва автогол в опит да изчисти топката след центриране на Ангел Златков към Петър Станев

17-а мин. - ЖК за 14.Ангел Златков

19-а мин. - Агналдо се преборва за една топка в наказателното поле и центрира, защитник от домакините избива в корнер, който не води до опасност

20-а мин. - ЖК за вратаря на Черноморец 12.Венелин Димов за забавяне на играта

21-а мин. - ЖК за 31.Стефан Трайков за задържане на Гъргоров при опит за пробив в наказателното поле

22-а мин. - Велизар Димитров е изведен на удобна стрелкова позиция сам срещу вратаря, но ударът му е слаб и е избит в корнер от Димов

23-а мин. - ЖК за 21.Юрий Иваников от домакините за игра след съдийски сигнал

24-а мин. - Агналдо се оказва сам срещу вратаря, но се засуетява и топката му е отнета

27-а мин. - ЖК за 6.Донко Димитров от домакините за грубо нарушение в центъра на терена срещу Светослав Петров, който е изнесен на носилка и с линейка от стадиона

29-а мин. - ЖК за 9.Агналдо Перейра за грубо нарушение срещу 34.Димитър Белчев, на когото се оказва лекарска помощ извън терена

30-а мин. - на мястото на контузения 14.Светослав Петров влиза 10.Артим Шакири

32-а мин. - пробив на Брито по дясното крило завършва с центриране към Агналдо, който е в наказателното поле, но бие високо над вратата

33-а мин. - пробив на Велизар Димитров по лявото крило завършва с центриране, избито в корнер

35-а мин. - ЖК за 30.Йордан Тодоров

39-а мин. - центриране на Йордан Тодоров отдясно към далечната греда, където е Шакири. Шакири опитва волле, но топката отива към тъчлинията

39-а мин. - ГОООООЛ. Емил Гъргоров бележи след перфектно изпълнен пряк свободен удар пред вратата на Черноморец!!!

41-а мин. - Брито пробива през центъра, подава на Велизар Димитров, който е по левия фланг на атаката в наказателното поле, но бие слабо и вратаря спасява

2 минути продължение на полувремето

45+1 мин. - Велизар Димитров пробива в наказателното поле и центрира по земя. Топката достига до Агналдо, който не успява да отбележи от чиста позиция на метър от голлинията. Топката продължава пътя си и попада отново в играч на армейците, който я връща в наказателното поле. Там играч на Черноморец се опитва да изчисти топката с глава, но вместо това я праща в напречната греда на собствената си врата. След като се отбива от гредата, коженото кълбо попада във Велизар Димитров, който е спънат в наказателното поле, а съдията отсъжда дузпа за ЦСКА

45+2 мин. - ГОООООЛ!!! Емил Гъргоров отново се разписва след като изпълнява точно дузпата за ЦСКА

Край на първото полувреме.

Начало на второ полувреме - една смяна за домакините: на мястото на 34.Димитър Белчев влиза 33.Анастас Георгиев

51-а мин. - ГООООЛ!! Александър Томаш! Шакири центрира в наказателното поле след късо изпълнен корнер. Топката попада на главата на Томаш, който от 5-6 метра вкарва трети гол за ЦСКА!

53-а мин. - Велизар Димитров пробива през центъра в половината на Черноморец и от границата на наказателното поле отправя опасен удар, минал в опасна близост покрай дясната греда на Димов

56-а мин. - 1:4!!!!!! След центриране на Йордан Тодоров отляво, топката е овладяна от Брито в наказателното поле, който с удар по земя бележи

58-а мин. - ЧК за 21.Юрий Иваников. Той получава втори ЖК след като извършва грубо нарушение срещу Томаш, който не може да продължи играта

59-а мин. - на мястото на контузения 6.Александър Томаш влиза 13.Йордан Върбанов. От началото на полувремето Макдоналд Мукаси загряваше в очакване да влезе като резерва, но след поредения груб фаул на домакините, Стойчо Младенов бе принуден да извърши втора поредна принудителна смяна вместо да пусне Мукаси в игра

62-а мин. - втора смяна в домакините. На мястото на 10.Петър Станев влиза 11.Петър Колев

Агитката на ЦСКА, наброяваща около 600 червени шалчета, обикаля сектора си във влакче

64-а мин. - последна смяна за Черноморец. На мястото на 14.Ангел Златков влиза 16.Райчо Раев

65-а мин. - Агналдо се преборва за една топка в наказателното поле на домакините, подава на Брито и той отбелязва, но голът не е признат, заради отсъдена засада

66-а мин. - Брито напредва по дясното крило, подава на Агналдо, той отправя удар, но топката минава на сантиметри над гредата

67-а мин. - Гъргоров отправя опасен изстрел от дъгата на наказателното поле на Черноморец, но Димов избива в корнер

70-а мин. - отлично извеждащо подаване на Тодор Янчев към Агналдо, но той си повежда дълго и вратаря го изпреварва

72-а мин. - Агналдо овладява топката в наказателното поле на домакините, връща към Тодоров, който от границата на наказателното поле бие в лявата греда

75-а мин. - последна смяна за ЦСКА. На мястото на 9.Агналдо Перейра влиза 21.Макдоналд Мукаси

75-а мин. - Гол за Черноморец. Голмайстор Петър Колев, който бележи след центриране от пряк свободен удар на Иван Георгиев

77-а мин. - Мукаси центрира отдясно, топката е избита от защитник на домакините, попада в краката на Янчев, който отправя удар, излязъл в аут

79-а мин. - ГОООЛ!!! Велизар Димитров нахлува в наказателното поле на домакините, след което е повален в него за втори път в този мач и съдията отсъжда дузпа. Емил Гъргоров си наглася топката за изпълнение, но отстъпва на Велизар Димитров, който изпълнява точно наказателния удар и вкарва петия гол за армейците

85-а мин. - ГОЛ!! Хеттрик за Гъргоров! Брито атакува, но е спънат пред наказателното поле. Гъргоров овладява и за трети път днес изпраща топката във вратата на домакините от границата на наказателното поле

89-а мин. - 7:2 за ЦСКА!!!! Тодор Янчев реализира плътен и силен удар по земя след добро подаване на границата на наказателното поле

Продължение от 2 минути

90+1 мин. - ОСМИ ГОЛ!! Жоао Паоло Брито! Брито довършва разгрома на домакините след изстрел от границата на наказателното поле