• 74мин

26. Марселино Кареасо (ЦСКА) асистенция - Маурисио Гарсес

• 90+5мин

5. Брадли де Нойер (ЦСКА)

В 3-та минута Назон получава от Гарсес и е подбутнат от Попов, но съдията не вижда дузпа.

В 8-та минута Клементе с удар след пас на Панайотов, който минава на сантиметри от гредата.

В 17-та минута центриране от пряк свободен на Вион, удар с глава над вратата на Жеферсон.

В 24-та минута Назон излиза сам срещу Георгиев, стреля, но вратарят избива сигурно.

В 27-та минута Панайотов с удар над вратата след пас отляво на Клементе.

В 30-та минута Назон получава от Гарсес, той с мощен изстрел, пак Георгиев избива.

В 31-та минута Панайотов е блокиран при удар, но има и засада.

В 36-та минута удар от дистанция на Вион, Георгиев избива, опит за акробатика на Гарсес - неуспешен.

В 38-та минута жълт картон за Петров за фаул срещу Панайотов.

В 47-та минута чудесна атака, Назон на Турицов отдясно, отличен пас към Гарсес, той от метър не успя да вкара на празна врата.

В 48-та минута Василев с пробив отдясно, пас към Панайотов, той с удар над вратата.

В 50-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Клементе

В 55-та минута жълт картон за Панов за задържане на де Нойер.

В 57-та минута центриране отляво на Линдсет в наказателното поле, Турицов скача, но Георгиев го отнася и боксира, не е отсъдено нарушение.

В 60-та минута центриране в пеналтерията на Панов, Иса не успява да отправи удар.

В 62-та минута продължителна червена атака завършва с удар-центриране на Вион в ръцете на Георгиев.

В 64-та минута страхотна червена атака, Назон след финт подава на Турицов отдясно, той отлично на Жеферсон пред наказателното поле, бразилецът напредва и с примерен удар открива резултата - 0:1.

В 69-та минута ново центриране на Турицов, Георгиев лови пред Гарсес.

В 72-та минута жълт картон за Стоян Колев за протести.

В 73-та минута Златев с изстрел отляво, Бусато избива.

В 74-та минута Кареасо получава от Гарсес и стреля от дистанция, вратарят пробва да улови, топката минава през ръцете и краката му и минава зад голлинията - 0:2.

В 76-та минута блокиран шут на Фернандес.

В 79-та минута играта е прекъсната заради димка.

В 80-та минута играта е подновена.

В 85-та минута жълт картон за Кох за фаул срещу Златев.

В 88-та минута центриране отляво, Курьор с глава встрани от вратата.

В 90-та минута Златев с нахлуване отдясно, Бусато лови, има и засада.

В 90+2-та минута изстрел на де Нойер над вратата.

В 90+3-та минута жълт картон за де Нойер за избутване без топка на Златев.

В 90+4-та минута отлична атака на Чарлз и изстрел, Георгиев избива.

В 90+5-та минута жълт картон за Клементе и жълт картон и респективно червен картон за де Нойер за сблъсък без топка.