21. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 50мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

7. Тодор Симов (Черно море)

Начало на мача около 6000 зрители има на стадиона, около 1000 фена подкрепят червените, армейците нападат надясно

3-а мин. - първа опасност за домакините: удар на Христо Янев нацелва напречната греда

4-а мин. - Христо Янев е изведен зад защитата на Черно море без да е отсъдена засада, фаулиран е, но топката попада пред Гъргоров, който напредва и шутира към вратата - вратарят успява да отрази удара

6-а мин. - фаул, изпълнен по земя от Христо Янев, топката достига връхлитащия Гъргоров, който стреля през куп от играчи, но ударът му нацелва аутлинията

10-а мин. - през последните 5 минути играта е много бърза, нервна, предимно в центъра на терена, като преобладават страстите и нарушенията

14-а мин. - преди изпълнение на тъч в половината на домакините, реферът дава сигнал за спиране и разпорежда да се почистят множеството ленти, хвърлени по терена от запалянковците

16-а мин. - контраатака на червените по лявото крило, Сакалиев е повален, но реферът отсъжда тъч, изпълнен от Цаха. Цаха извежда Янев в наказателното поле и точно преди да бие, топката му е избита. Следват два корнера, без опасност

19-а мин. - центирана топка извежда Хазуров в наказателното поле в удобна позиция пред вратаря, но крачка преди той да достигне топката и да отправи удар, вратарят Колев я хваща

24-а мин. - След силен удар на Хазуров топката минава близо до гредата на Черно море

29-а мин. - невероятев пропуск на Хазуров да отбележи. Гъргоров е изведен от Янчев в удобна пазиция в наказателното поле, Гъргоров елегантно копва топката и центрира към Хазуров в точката на дузпата, поледният стреля с плонж, но отново не намира рамките на вратата

33-а мин. - пороен дъжд заваля над терена на стадион „Тича“ и създава трудности в играта. Една лошо върната топка от Зафиров към нашия вратар по хлъзгавия терен едва не става причина домакините да отбележат, след като Ивайло Иванов не успава правилно да върне топката в игра и тя намира противников играч в удобна позиция за удар. Намесата на Зафиров в този момент осуетява опасността

37-а мин. - при опасна атака към нашата врата, след разбъркване пред наказателното поле, Ибрахима Гай фаулира противников защитник. Съдията отсъжда фаул в полза на домакините на около 20-на метра от вратата ни

39-а мин. - след дълъг спор кой да бие отсъдения фаул, зад топката е капитана Гошо Гинчев, който стреля опасно във вратата, но право в ръцете на Ивайло Иванов

40-а мин.- ГООЛ за ЦСКА! Сакалиев! Христо Янев изпълнява пряк свободен удар вдясно от врата на домакините след нарушение срещу Тодоров. Центрира към далечната греда, там Зафиров успява да надскочи всички и стреля много опасно с глава в десния ъгъл. Колев се хвърля и отразява удара, но Гъргоров успява да овладее топката. Вместо да стреля, той я центрира към лявата греда, където Сакалиев с невероятен плонж открива резултата!!!

45-а мин. 2 две минути продължение

45+2 мин. - ЖК за Христо Янев за нарушение в нападение

45+2 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - една смяна в домакините: на мястото на 17.Марко Илич в игра влиза 7.Тодор Симов

50-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Йордан Тодоров! При постепенна атака на червените, Сакалиев подава на Гъргоров в зоната на лявото крило, центрира към дълечната греда и там добре пласиралият се Тодоров преодолява защитата и елегантно бележи

54-а мин. - ЖК за Йордан Тодоров, който довкара топката в мрежата, след свирена засада от съдията. При добра контраатака на армейците, Сакалиев подава на Тодоров, но се оказва в засада. Въпреки сигнала на рефера, Дончо вкарва топката в мрежата и получава картон

55-а мин. - втора смяна при домакините: излиза 4.Йордан Терзиев, влиза 21.Кунчо Кунчев

61-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за армейците! Емил Гъргоров! Йордан Тодоров получава добър пас по дясното крило, топаката е върната от защитник на домакините назад, там Гъргоров с прострелен дълъг удар вкарва топката в мрежата

62-а мин. - ГОЛЪТ Е ОТМЕНЕН. Макар главният рефер да отбеляза гола, страничният съдия още при получаването на паса от Йордан Тодоров бе вдигнал флаг, че топката е напуснала очертанията. Главният съдия се съобразява с това и отменя гола

70-а мин. - трета смяна при Черно море: излиза 19.Димитър Георгиев, влиза 20.Станислав Стоянов

71-а мин. - Добро центиране на Гръгоров към ъгъла на наказателното поле, оттам Тодоров отправя страхотен удар към вратата, но топката е отклонена точно пред нея

73-а мин. - първа смяна при армейците: излиза 24.Костадин Хазуров, влиза 10.Амиран Муджири

75-а мин. - Гол за домакините на 7.Тодор Симов . При атака на Черно море, топката е центрирана в наказателното поле, там лизва ръката на защитник в червено, после е овладяна от Тодор Симов, който силно стреля, отново топката се удря в тяло на играч на армейците и влиза в нашата врата

78-а мин. - втора смяна при ЦСКА: излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 19.Евгени Йорданов

82-а мин. - след гола на домакините, те по-често гледат към вратата на Иванов, а червените се прибраха в своята половина и играят в по- дефанзивен план

84-а мин. - след краткото прибиране, отново армейците са в атакуваща игра. Сакалиев извежда Муджири по лявото крило в наказателното поле на домакините, но последният не успява да достегне топката и тя излиза в корнер. След корнера, топката минава високо над вратата

87-а мин. - грешка на Роберт Цаха позволява противников играч да получи топката в наказателното поле, той сам се хвърля самоотвержено да предотврати опасността и е контузен, налага се оказване на медицинска помощ

89-а мин. - ЖК за 20.Станислав Стоянов за грубо нарушение срещу Христо Янев

89-а мин. - смяна при армейците: излиза 7.Янев на негово място 20.Аянда

90-а мин. - три минути продължение

90-а мин. - ЖК за 18.Петър Костадинов за грубо нарушение срещу Гъргоров

90+2 мин. - Гъргоров изпълнява сам отсъдения фаул, центрира към далечната дясна греда, където Аянда с глава праща топката малко над вратата