• 66мин

71. Васил Панайотов (Черно море) асистенция - Мартин Минчев

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

Срещата започна при слънчево време и температура от 20 градуса.

Първата опасност дойде в 4-та минута след чудесен пас към Соу, той проби и пробва да подаде, топката се отклони от защитник и стигна до Тиаго, който стреля опасно, но вратарят на Черно море отби.

В 10-та минута Минчев и Василев направиха двойно подаване пред наказателното поле и Минчев стреля, но много неточно.

В 20-та минута и Васил Панайотов пробва удар, също много неточно.

В 21-та минута бе отсъдено нарушение на Чорбаджийски срещу Илиев, каквото нямаше, Бодуров реагира и получи жълт картон.

Две минути по-късно бе спестен жълт картон на Витанов.

В 25-та минута Енрике открадна топката, но не подаде добре към Соу и последния спечели само корнер.

В следващата минута фрапантна грешка на армейската защита доведе до пробив на Илиев, който стреля, но Малинов с шпагат изби.

В 29-та минута Тиаго проби добре отляво и би, но покрай вратата.

В следващата минута бърза атака отляво на Енрике, който подаде на Соу, последният би силно, но Дюлгеров спаси.

В 31-та минута Панайотов показа, че е майстор на провокациите, след като с юмрук удари Жеферсон в тила, за кой ли път бразилецът не сдържа нервите си, блъсна Панайотов и получи жълт картон, такъв отиваше и на Панайотов.

В 33-та минута ЦСКА направи бърза атака, Соу напредна и даде прекрасен пас на Тиаго, който би силно и точно по диагонала и препарира Дюлгеров за 0:1.

Второто полувреме започна с по-активна игра за Черно море и в 46-та минута Панайотов бе изведен добре, но би покрай вратата.

В 50-та минута след корнер Панайотов с глава стреля, но Черниаускас спаси сигурно, веднага след това армейците имаха положение, но след като Соу се пребори за топката в наказателното поле не успя да я завърши или подаде.

Само минута по-късно Турицов игра добре в защита и след борба топката излезе в аут от Минчев, но съдията даде корнер за почуда на Турицов.

В 52-та минута ЦСКА направи перфектната контраатака – Джеси подаде на Тиаго, който избяга надясно, Соу увлече двама защитници, Тиаго върна на Джеси назад и той със силен удар вкара за 0:2.

В 55-та нова добра атака на армейците, Енрике даде на Джеси, но той се засуети и не успя да бие.

Минута по-късно Енрике закъсня и направи глупаво нарушение, от което последва центриране и Соу спаси вратата си.

В 59-та минута Черниаускас би силно напред, Тиаго овладя и нахлу в наказателното поле, но ударът му бе над вратата.

В 61-та силен удар на Н‘Донгала бе спасен от стража на червените.

В 65-та минута много опасна атака на Соу бе спряна с основание, че топката е излязла в тъч, но камерите показаха, че това не е било с целия обем на топката.

В резултат на това бърза атака в следващата минута на Черно море доведе до отлична атака на Минчев, който подаде добре на Панайотов и той намали на 1:2.

В 73-та минута защитник изпревари за малко Бодуров с глава, а Чорбаджийски не стигна за малко до удар с глава и нов корнер. От него Чорбаджийски стреля слабо с глава.

След една минута от корнер пред другата врата Соу изби с глава опасно за своя отбор, но Чорбаджийски спаси вратата си.

Нова образцова контра на червенобелите в 75-та минута – двойно на Соу и Тиаго и гамбиецът надбяга всички и вкара за 1:3.

В 77-та Георги Илиев задържа отзад халф на червените и не получи заслужен жълт картон.

В 80-та минута Василев би силно, но Черниаускас спаси.

В 85-та нов слаб удар с глава, този път на Соу отново завърши в ръцете на Дюлгеров.

Две минути по-късно неточен удар на Минчев мина много над вратата.

Отново Минчев опасен в 91-та минута след бърза контраатака, но вратарят на червените спаси.

Последното действие в този мач бе в 95-та минута, Кики се завъртя и стреля в ръцете на вратаря.