Купа „Амор“

Турнирът е организиран от ЦСКА и се провежда на стадион „Българска армия“. Участват ЦСКА, Славия, италианския Новара Калчо и гръцкия Аполон (Каламария). ЦСКА побеждава два пъти с 3:0 Новара и Славия, които от своя страна отстраняват Аполон с 3:2 на полуфинала. Куриозно се оказва че Славия и Аполон са взели екипи с едни и същи цветове. От ръковоството на ЦСКА се намесват и дават червени фланелки на Славия, които благодарение на екипа на ЦСКА успяват да отстранят Аполон.

25. Жоао Карлош Пинто Шавеш 2 180′ 2 - -
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.