„България-1300“ - група А

В чест на годишнината от основаването на България е организиран международен приятелски турнир с участието на финалистите за Купата на НРБ ЦСКА, Левски, Ботев (Полвдив) и Славия както и с португалският Спортинг, съветският Динамо (Минск), румънският Арджеш (Питещ) и австрийския Адмира Вакер. Отборите са разделени в две групи в Група А са ЦСКА, Левски, Динамо (Минск) и Адмира Вакер, а останалите отбори са в група Б, първенците се класират за финал. Армейците не се представят добре и само с едно равенство срещу Адмира Вакер остават на трето място в групата.

класиране

Nº Клуб М П Р З ГР Т
1. Левски-Спартак (София) Левски-Спартак (София) 3 3 0 0 10:2 (8) 6
2. Динамо (Минск) Динамо (Минск) 3 2 0 1 5:5 (0) 4
3. ЦСКА „Септемврийско знаме“ (София) ЦСКА „Септемврийско знаме“ (София) 3 0 1 2 2:5 (-3) 1

10. Пламен Марков 2 (1) 149′ 3 -
10. Радослав Здравков 1 (2) 144′ 3 1 (1)
11. Альоша Димитров 1 (2) 121′ 3 -
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.