21. Амос Юга (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 63мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

В 1-та минута Йомов стреля - блокиран.

В 5-та минута Досмагамбетов центрира отляво, Ковталюк отлично с глава открива резултата - 1:0.

В 11-та минута Юга на Кери, удар, рикошет и ъглов удар.

В 13-та минута Кери с прекрасно изпълнение от пряк свободен удря горната греда, рикошет и топката се озовава в Юга, който отблизо вкарва за 1:1.

В 22-та минута жълт картон за Граф за фаул срещу Чарлз.

В 23-та минута шут от пряк свободен на Кери, вратарят избива в корнер.

В 24-та минута невероятен гол на Йомов, който вкарва директно от ъгловия удар - 1:2.

В 31-та минута продължителна атака на миньорите, Муртазаев надиграва Матей и бие на сантиметри в аут.

В 32-та минута бърз отговор на армейците, страхотно подаване на Вилдсхут, Чосич не успява да избие, Йомов овладява, преодолява Шуприков и вкарва за 1:3.

В 34-та минута удар на Хозин от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 37-та минута Вилдсхут стреля силно от дистанция в аут.

В 39-та минута Кери центрира в наказателното поле, защитник играе с ръка, но съдията не дава дузпа.

В 42-та минута жълт картон за Чарлз за фаул срещу Букорац.

В 44-та минута Муртазаев центрира, няма кой да засече, ново центриране на Маляров, Ковталюк с глава в ръцете на Бусато.

В 45-та минута Йомов подава на Чарлз, той не успява да се пребори за удар.

В 45+1-та минута центриране на Кери от пряк свободен, Юга засича на далечната греда, Цуприков хваща топката, но зад голлинията - 1:4.

В 46-та минута Зорич излиза сам и стреля, но Бусато спасява.

В 51-та минута опасно центриране, Кох играе с топката, но Бусато хваща.

В 60-та минута с капитанската лента на миньорите Татибаев.

В 62-та минута Йомов на Турицов отдясно, той нахлува в пеналта и е съборен - дузпа.

В 63-та минута зад топката застава самия Турицов и с насочен удар в дясно по земя прави резултата 1:5.

В 64-та минута шут на Чарлз встрани от вратата.

В 69-та минута Йомов с чудесен финт и пас към Чарлз, който бие встрани от вратата, а можеше и да намери нахлуващия Кери.

В 77-та минута удар над вратата на Кери от пряк свободен.

В 82-та минута удар на казахстанците отляво в гредата, но топката след това е отдалечена.

В 85-та минута втори жълт картон за Чарлз, но не е изгонен с червен картон.