• 73мин

10. Светослав Ковачев (Арда) асистенция - Емил Мартинов

• 84мин

24. Джером Синклеър (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

В 9-та минута центриране в наказателното поле на Мазику, Кейта спира трудно и е блокиран.

В 17-та минута след центриране от корнер топката стига до Котев, който бие високо над вратата.

В 22-та минута неточен удар на Делев от пряк свободен.

В 25-та минута спестен жълт картон за Ганев за фаул срещу Кейта.

В 31-та минута Ковачев със слаб удар, блокиран.

В 32-та минута Тиаго краде топката и отправя удар, който е блокиран с ръка от Сулака, който получава и жълт картон.

В 34-та минута два последователно блокирани удара за армейците - първо на Тиаго от пряк свободен, а после и на Вион при добавката.

В 36-та минута Занев нахлува в пелантерията отляво и след борба е бутнат от защитник, но съдията не мисли, че това е достатъчно за дузпа.

В 37-та минута удар на Йомов с глава встрани от вратата.

В 39-та минута разбъркване след корнер, удар на Ковачев, рикошет и ъглов удар.

В 41-та минута след разбъркване в наказателното поле след центриране на Йомов, топката стига до Юга, който с бомбен шут я праща в напречната греда.

В 43-та минута Вион с пас, Соу стреля с глава над вратата.

В 44-та минута удар на Тиаго от дистанция, рикошет и корнер. В същата минута от него, Йомов центрира, Матай с глава в аут.

В 48-та минута Юга извежда отлично Соу, той играе с ръка при спирането.

В 50-та минута Делев с центриране - удар, Бусато спасява.

В 52-та минута Ковачев с удар, блокиран от Матай - корнер.

В 57-та минута Делев е изведен, финтира и стреля, Бусато спасява, след което и Коконов бие - блокиран от Занев.

В 56-та минута жълт картон за Ганев за фаул срещу Йомов.

В 58-та минута жълт картон за Юга за нарушение срещу Коконов, странно решение на съдията след като Юга на два пъти игра с топката, а Коконов просто падна.

В 62-та минута Синклер пробива отдясно и центрира, Соу със силен, но неточен удар в аут.

В 63-та минута центриране на Вион отдясно, рикошет, Юга с глава повежда силно - аут.

В 64-та минута Делев е изведен, но Матай играе чудесно в защита. Жълт картон за Коконов за удар с лакът в главата на Жеферсон.

В 67-та минута пас на Делев от пряк свободен, Мартинов е близо до удар с глава.

В 71-та минута неточен удар на Коконов над вратата.

В 73-та минута пробив отляво на Мартинов и центриране, Ковачев засича и открива резултата - 1:0.

В 80-та минута Мазику центрира, Ахмедов пробва от трудна позиция - аут.

В 81-та минута Енрике с пас отляво, Соу с удар с глава в аут на милиметри.

В 84-та минута Юга подава на Синклер вдясно, той финтира защитник и с примерен диагонален удар възстановява равенството - 1:1.

В 85-та минута центриране от ъглов удар и Синклер с глава в земята, а оттам топката отново се удря в напречната греда.

В 86-та минута Антов също пробва удар с глава над вратата.

В 89-та минута жълт картон за Руменов за фаул срещу Занев.

В 90+1-та минута Тиаго извежда Ахмедов, той пробва с глава да свали на Енрике, защитата се справя.

В 90+2-та минута Ковачев е изведен от Коконов, Тиаго с прекрасна игра в защита.

В 90+3-та минута прекрасно влизане, финт и удар на Синклер, Караджов с отлично спасяване с една ръка - корнер.

В 90+4-та минута ново центриране на армейците, Енрике с удар с глава в аут. Жълт картон за Караджов за бавене на играта.