• 19мин

24. Даниел Манчини (Арис) асистенция - Николас Мартинез

• 37мин

19. Мартин Тонсо (Арис) асистенция - Даниел Ларсон

В 4-та минута Пинто овладява добре и подава още по-добре извеждайки Соу зад защитата, той се засуетява и топката му е отнета.

В 5-та минута бърза атака на солунчани по крилото и удар на Мартинез в ръцете на Сотиров.

В 9-та минута Манчини пробва удар от ъгъла на наказателното поле, Сотиров лови.

В 10-та минута след грешка на Гълъбов, Ларсон пробива и подава на Тонсо, чийто удар е блокиран, Мармаридис също пробва своя шут, но и той е блокиран.

В 12-та минута бърза контра на армейците, Жеферсон не успява да отправи добър удар, след което вратарят изпреварва Соу със сантиметри.

В 14-та минута жълт картон за Албентоса за фаул срещу Соуза.

В 15-та минута Манчини бие от пряк свободен – рикошет и корнер.

В 16-та минута Манчини извежда Тонсо, който стреля, но Сотиров избива с крака в корнер.

В 19-та минута Мартинез подава топката през цялата отбрана на червените на Манчини, който бие, топката се отбива в Жеферсон и влиза във вратата за 1:0.

В 21-та минута жълт картон за Евандро за нарушение срещу Мартинез.

В 28-та минута Кери опитва да изведе Соу в наказателното поле, защитник с решителна намеса чисти в корнер.

В 29-та минута след ъгловия удар Евандро играе с глава и армейците със сериозни претенции за дузпа след като защитник играе с ръка.

В 32-та минута Кери извежда Соу, той със слаб удар в ръцете на вратаря.

В 36-та минута далечен удар на Мартинез в аут.

В 37-та минута Манчини с далечен удар след грешка на Тиаго, Сотиров избива, Ларсон овладява в наказателното поле и я слага на крака на Тонсо за 2:0.

В 38-та минута Соломон-Отабор пробива отляво и е съборен на границата на наказателното поле от Мармаридис – жълт картон за защитника.

В 39-та минута от пряк свободен Тиаго стреля опасно – вратарят лови.

В 41-та минута Соу пробва удар, Соуза избива.

В 48-та минута на второто полувреме удар на Мартинез над вратата.

В 49-та минута Соломон-Отабор пробива отляво, Давидов се разминава с топката, Смоленски шутира – блокиран от защитник.

В 50-та минута неточен удар на Мартинез в аут.

В 51-та минута силен, но неточен удар над вратата на Кери.

В 57-та минута Смоленски с пробив отдясно и пас към Уот – силно, но неточно. С капитанската лента след смяната остава Соуза.

В 59-та минута чудесен пробив на Соломон-Отабор го оставя сам срещу вратаря, но ударът му е спасен от Парисис.

В 66-та минута след смяната на Пинто с капитанската лента е Гълъбов, Манчини с опасен удар от пелантерията, отлично спасяване на Шаламанов в корнер.

В 72-та минута добър пробив на Соломон-Отабор и пас към Давидов, той след забавяне назад към Кери, който стреля много високо над вратата.

В 75-та минута жълт картон за Тонсо за груб фаул срещу Кери.

В 80-та минута силен, но неточен удар на Тонсо над вратата.

В 81-та минута изключително опасен удар на Мартинез, Шаламанов с решителна намеса в корнер.

В 88-та минута отлична комбинация с двойно подаване между Уот и Смоленски завършва с удар на сантиметри от целта на шотландеца.