58′
  • 16мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Жоржиньо

Срещата започна при ясно време и температура от 23 градуса.

Първата атака в мача бе на армейците в 3-та минута, след като Жоржиньо даде пас, но след рикошет последва удар на Пинто, но отново бе избит.

В следващата минута беройци отвърнаха с контраатака, при която Еуженио би отдалеч в ръцете на Черниаускас.

В 7-та минута отново Еуженио отправи силен удар извън вратата в корнер.

В 9-та минута Турицов чудесно проби и подаде на Евандро, който отправи красив удар, но Перниш спаси.

В 12-та минута Бригидо фаулира Евандро и не получи заслужен жълт картон.

В 15-та минута Жоржиньо проби опасно и даде топката на Соу, който се завъртя и стреля опасно, но би в Перниш.

В 16-та минута Жоржиньо даде прекрасен пас в дълбочина към Тиаго, който навлезе в наказателното поле и след плътен удар в левия долен ъгъл откри резултата – 0:1.

Бригидо отговори с пробив и хубав удар, но Черниаускас избива в корнер в 18-та минута.

В 22-та минута Желев отправи бомбен удар над вратата.

В 26-та минута прекрасно влизане на Жоржиньо и силен удар пред наказателното поле, но над вратата.

В 29-та минута след изпълнение на корнер Антов надскочи защитата и би с глава в аут.

В 32-та минута и на Василев бе спестен заслужен жълт картон.

В 38-та минута след корнер топката стигна до Василев, който от воле отправи силен, но извънредно неточен удар.

В следващата минута след пас на Жоржиньо, Али Соу отправи силен удар до гредата на домакините.

В 41-та минута разбъркване в наказателното поле на червените, Томаш на три пъти се намеси важно и предотврати опасност.

В 44-та минута Бандаловски надигра Евандро и би, Черниаускас спаси, само след секунди и Василев нанесе удар и отново вратаря на армейците се намеси добре.

В 46-та минута на първото полувреме прекрасна контраатака на ЦСКА, Тиаго намери Жоржиньо, но той се засуети и Баранов изби в корнер.

Второто полувреме започна с атака на беройци и добър пас към Камбуров, но Антов го изпревари и изби в корнер.

След неговото изпълнение в 47-та минута беройци имаха претенции за дузпа, след като топката се удари в ръката на Бикел, но съдията прецени, че разстоянието е било малко и движение на ръката не е имало.

В 52-та минута Василев би силно и неточно отдалеч.

След самостоятелен рейд на Евандро между 4-ма защитника се сблъска неприятно с Алкан в наказателното поле в 55-та минута.

В 61-та минута при борба за топка Еуженио и Турицов се сблъскаха, но странно защо съдията даде пряк свободен удар за домакините.

В 64-та минута бърза атака на зелените завършила със силен, но неточен удар на Бригидо, а малко след това нов жълт картон бе спестен на Цветков.

В 69-та минута Еуженио би от пряк свободен удар, но Черниаускас изби, последва нов удар на Василев, но с брилянтна намеса вратаря на червенобелите изби над вратата.

Минута след това Бикел стигна пръв до спорна топка и я изби, но съдията свири безобразен несъществуващ фаул на гвинееца.

В 75-та минута Иван Минчев нанесе силен удар над вратата.

В следващата минута ЦСКА контраатакува опасно, Жоржиньо напредна и имаше още трима свои съиграчи срещу трима защитника, но подаде безобразно, беройци организираха нападение и Минчев отправи удар малко над вратата, но съдията не видя засада на Еуженио преди това.

В 78-та отново Еуженио пробва мерника си отдалеч извън вратата.

В 85-та минута Камбуров отправи опасен удар малко в аут.

В 87-та минута Джеси отправи удар, но след рикошет топката стигна до ръцете на Перниш.

Само минута след това Минчев опита удар от дистанция – много неточен.

В 91-та минута отново Василев би силно, но Черниаускас боксира сигурно.

В 93-та минута и Жоржиньо би неточно над вратата.

В 95-та минута беройци центрираха в наказателното поле, получи се разбъркване, но топката бе избита и това бе всичко в този динамичен и борбен мач.