• 73

• 87мин

91. Мартин Камбуров (Берое)

В 1-та минута Кайседо тръгва с широка крачка, Хасани чисти в корнер.

В 4-та минута центриране на Макоута от пряк свободен, Бусато блокира, Октавио слабо с глава, пак Бусато лови. В същата минута неотсъдено нарушение и спестен жълт картон за Ангелов за фаул срещу Чарлз.

В 9-та минута Макоута със силен удар от дистанция, Бусато спасява.

В 10-та минута остро подаване на Кери в наказателното поле към Кайседо, топката е избита, дадена е и засада, каквато нямаше.

В 11-та минута Жеферсон надскача с глава Октавио и вади в корнер.

В 12-та минута Занев извежда Кайседо, но е имало засада.

В 15-та минута Бусато изпреварва Камбуров, след това отново спестен жълт картон за Ангелов за нарушение срещу Чарлз.

В 17-та минута хубаво взаимодействие между Кери и Пеняранда, ирландецът стреля, Цветков блокира.

В 20-та минута силен удар на Кери от пряк свободен, Ганев избива, Гълъбов притичва и пробва добавка с глава - неточно.

В 22-та минута Кайседо е изведен, минава надясно и пробва да подаде на Чарлз - блокиран. В същата минута жълт картон за Ангелов за грубо нарушение срещу Турицов.

В 24-та минута съдията не вижда фаул на Камбуров срещу Занев, а след това не дава и корнер за беройци.

В 28-та минута шут на Кери е избит от Ангелов в ъглов удар.

В 32-та минута слаб удар с глава на Октавио, Бусато хваща.

В 36-та минута блокиран изстрел на Цветков.

В 37-та минута Юга нахлува в центъра на терена, има пред себе си три опции да продължи, дава на Чарлз, Хасани вади в корнер. В същата минута Кох бие с глава - блокиран е, а след това при центриране Ганев се намесва и лови трудно.

В 40-та минута бомбен шут на Макоута, Бусато избива.

В 42-та минута изстрел на Хасани встрани от вратата.

В 43-та минута жълт картон за Занев за нарушение срещу Фал.

В 44-та минута Макоута пуска на Фуртадо, той с пас, Али с глава в аут.

В 45+1-та минута изстрел на Макоута в аут.

В 48-та минута неточен удар на Фуртадо отдалеч.

В 50-та минута спестен жълт картон за Октавио за фаул срещу Кайседо.

В 51-та минута жълт картон за Кайседо за опасно влизане срещу Ангелов.

В 64-та минута Занев се включва отляво и центрира, Ганев лови пред Кайседо.

В 66-та минута страховит шут на Кери от пряк свободен, Ганев избива в корнер.

В 72-та минута Макоута с изстрел от пряк свободен, Бусато сигурно лови.

В 73-та минута Занев намира Тиаго пред границата на наказателното поле, португалецът стреля страхотно, Ганев вади в корнер.

В 75-та минута центриране на Енрике, Тиаго отклонява към Кери, той бие, Хасани избива от голлинията, Кайсадо с бомбен, но неточен шут над вратата.

В 80-та минута ново грубо влизане и спестен втори жълт и респективно червен картон за Ангелов срещу Тиаго.

В 82-та минута блокиран шут на Макоута от Занев.

В 85-та минута жълт картон за Хасани за груб фаул срещу Кери.

В 86-та минута Макоута извежда Фал, Бусато се хвърля и играе с топката, Фал се хвърля на земята, съдията дава скандална дузпа за домакините!

В 87-та минута зад топката застава Камбуров, стреля в горния ляв ъгъл на вратата и открива резултата за 1:0.

В 88-та минута жълт картон за Турицов за протести.

В 90+3-та минута центриране на Кери от корнер, Бусато бие отлично с глава, Ганев избива, Занев довкарва топката във вратата, но е свирена засада.

В 90+5-та минута невероятен шут на Тиаго от дистанция след пас с глава на Кох, Ганев отново спасява отбора и вратата си като избива в ъглов удар. След неговото изпълнение ново разбъркване, но защитата в зелено се справя.