• 82мин

15. Хосе Клеберсон Перейра (Бешикташ)

• 90+2мин

9. Гьоркхан Тюлец (Бешикташ)

Начало - около 30000 зрители има по трибуните на стадион Инюню. Домакините са изцяло в черни екипи, гостите в червено. ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме. Армейците започват от центъра

5' - играта е равностойна и се води предимно в центъра на терена

6' - Тиаго Силва пробива по лявото крило, но близо до наказателното поле е блокиран от защитата на Бешикташ

10' - 15.Роберт Петров овладява една топка по лявото крило и центрира около точката на дузпата, където Трика успява да играе с глава, но ударът му е прекалено слаб и вратаря Рюне лови

14' - Якирович пробива през центъра и пробва извеждащто подаване в наказателното поле на турците към Трика, но пасът е прекалено силен

21' - възможност за опасна контраатака на ЦСКА. Трика получава топката в централния кръг на терена и пробва хитро извеждащо подаване за Петре по дясното крило, но румънецут е изпреварен от защитата

24' - първи ЖК в мача. Получава го 19.Еуген Трика за нарушение в центъра на терена

28' - Тодоров и Трика комбинират добре през центъра. Топката достига до Мартос, който оставя за Петре да центрира в наказателното поле, но топката е изчистена

32' - невероятен пропуск за ЦСКА. При една контраатака Петре извежда Трика сам срещу 1.Ведран Рюне. Стражът на Бешикташ обаче излиза напред, извън наказателното си поле и успява да изчисти

36' дузпа за Бешикташ - 7.Бюрак Ялмаз навлиза в наказтелното поле и в близост до Роберт Петров пада на тревата. Съдията отсъжда измислена дузпа и ЖК за 15.Роберт Петров

37' - топката е насочена към левия ъгъл на Ивайло Петров, но вратарят на ЦСКА демонстрира котешки рефлекс и успява да избие. Истината възтържествува

40' - ЖК на 41.Корай Авчъ за поредното нарушение срещу Велизар в центъра на терена

45' - три минути добавено време

45'+4' - Велизар овладява една топка в центъра на терена и пробива мощно по лявото крило, но е застигнат от защитник и топката е изчистена в тъч, близо до аутлинията

45'+4' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - няма смени и за двата отбора на почивката

49' - Петре финтира защитник по дясното крило, навлиза в наказателното поле и пробва пас към Трика, който е пресечен от защитник и топката е изчистена

51' - Якирович пробва извеждащто подаване в наказателното поле на домакините, но на Данчо Тодоров е отсъдена засада

54' - Тиаго се преборва за една топка отдясно, в половината на ЦСКА, но получава схващане и е изнесен на носилка от терена

55' - първа смяна в отбора на Бешикташ. Излиза 10.Емилио Делгато, влиза 17.Рикардиньо

55' - след лекарската намеса Тиаго се връща на терена

61' - първа, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Накуцвайки излиза 27.Тиаго Силва, на негово място 11.Гийом Да Зади

64' - Гийом получава извеждащо подаване в наказателното поле на домакините, но отново Рюне излиза и успява да спаси отбора си

67' ЧК за 15.Роберт Петров - пресилен втори ЖК и съответно ЧК за нарушение на Петров в половината на ЦСКА

69' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 25.Иван Иванов

70' - втора смяна и в отбора на турците. Излиза 3.Мехмет Седеф, влиза 55.Ибрахим Акин

74' - ЖК на 8.Баки Мертимек за нарушение срещу Гийом в центъра на терена

75' - трета, последна за Бешикташ. Излиза 13.Дейвисън Да Силва, влиза 9.Гьоркхан Тюлец

82' гол за Бешикташ 15.Хосе Клеберсон Перейра - Клеберсон спира на гърди на границите на наказателното поле и стреля технично в левия ъгъл на Петров за 1:0

87' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 20.Йордан Юруков

90' - четири минути добавено време

90+2' гол за Бешикташ 9.Гьоркхан Тюлец - овладява топката Тюлец около точката на дузпата, обръща се и стреля в долния десен ъгъл на Петров