• 70мин

24. Джером Синклеър (ЦСКА)

• 76мин

23. Ахмед Ахмедов (ЦСКА) асистенция - Стефано Белтраме

В 3-та минута от корнер Санкаре с удар, Матай бие топката се удря във вратаря, пак ъглов удар.

В 4-та минута от него Соу с удар с глава - блокиран.

В 8-та минута Соу дава на Пеняранда, той с лош пас въпреки добрата позиция на Соу и Синклер.

В 10-та минута удар с глава на Гълъбов от дистанция в аут.

В 12-та минута невероятни пропуски - първо Юрич след борба бие силно и странича греда, след това и Митков с добавка от добра позиция, но високо в аут.

В 13-та минута Гаврилов с удар към вратата.

В 17-та минута Пеняранда извежда Соу, той преодолява вратаря, но му свършва терена - аут.

В 19-та минута Соу се завърта в наказателното поле и бие от малък ъгъл, вратарят вади в ъглов удар.

В 20-та минута удар на Курдов отдалеч - високо над вратата.

В 22-та минута Пеняранда нахлува отляво, но се подхлъзва и пада, след което играе с ръка.

В 29-та минута центриране от корнер, Матай с лек удар с глава.

В 30-та минута Юрич се преборва в пеналта, овладява и бие, рикошет и корнер. В същата минута от него разбъркване и слаб удар на Синклер - блокиран.

В 33-та минута удар от дистанция на Тиаго - над вратата. В същата минута Синклер с пас към Соу, гамбиецът е надигран.

В 34-та минута Митков с пас отляво, Соу поема, завърта се и с мощен удар в десния долен ъгъл открива резултата - 0:1.

В 37-та минута центриране на Тиаго от пряк свободен, Матай е най-високо, но пак удар с глава над вратата.

В 55-та минута Юрич е изведен отляво и дава пас по голлинията, където Синклер засича за 0:2.

В 57-та минута удар на Христов, встрани от вратата.

В 59-та минута Белтраме подава отляво, Юрич е затворен в наказателното поле.

В 60-та минута Белтраме отново центрира отляво, Соу се разминава, Синклер с глава в земята и оттам над вратата.

В 64-та минута красив плътен удар в десния долен ъгъл на Белтраме от пряк свободен прави резултатът класически - 0:3.

В 66-та минута удар на Синклер встрани от вратата.

В 68-та минута удар на Гаврилов в аут отблизо след пас на Каптиев.

В 70-та минута пробив на Синклер отдясно, влиза в центъра, преодолява двама и бие, рикошет във Везалов, топката влиза в левия ъгъл за 0:4.

В 76-та минута страхотна комбинация на червените - Тиаго извежда Белтраме отляво, той с пас към Ахмедов и последният с удар в левия ъгъл покачва на 0:5.

В 78-та минута Белтраме на Соу, той се забави, но дава на Ахмедов, който се завърта и бие, Радев спасява.

В 79-та минута след смяната на Велев Бахъров взема капитанската лента.

В 80-та минута бърза контраатака, Ахмедов на Соу, слаб удар на последния.

В 81-та минута удар на Тиаго - неточно.

В 83-та минута удар на Ахмедов, блокиран от тялото на Катранков.

В 87-та минута Синклер пробива отдясно и центрира, Ахмедов се разминава на сантиметри.

В 90+1-та минута Ахмедов подава на Смоленски отдясно, той центрира към Соу, встрани от вратата след удар с тяло на гамбиеца.

В 90+2-та минута балонен удар на Христов.