• 18мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Евандро

• 90+2мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Брадли Мазику

Във 2-та минута центриране на Соломон-Отабор отляво и слаб удар в ръцете на вратаря на Евандро.

В 5-та минута красива атака на армейците – Соломон-Отабор пробива и подава на Тиаго, той извежда Евандро, който стреля силно малко над напречната греда.

В 7-та минута след центриране от корнер на Занев, Гълъбов се извисява и с глава намира далечния ляв ъгъл за 1:0 за ЦСКА.

В 8-та минута оптимистичен удар на Домовчийски през глава, без проблеми за Бусато.

В 10-та минута супер неоснователни претенции за игра с ръка на Албентоса в наказателното поле, топката го удари в гърдите.

В 12-та минута неточен и слаб удар на Пинто далече над вратата.

В 13-та минута пас на Вълчев в наказателното поле на червените, няма кой да играе с топката.

В 14-та минута Занев извежда по прекрасен начин Соу, той се засуетява и защитник избива в корнер.

В 15-та минута от ъгловия удар Гълъбов играе с глава, а след това Албентоса е изпреварен от вратаря в малкия пенал.

В 18-та минута нова мълниеносна атака на червенобелите, Евандро извежда в коридор Тиаго и португалецът покрай вратаря покачва в десния ъгъл на 2:0 за ЦСКА.

В 21-та минута бомба на Евандро отдалеч, Костов е затруднен, но спасява.

В 24-та минута жълт картон за Керчев за фаул отзад на Соломон-Отабор.

В 28-та минута далечен удар над вратата на Мечев.

В 32-та минута Соу получава в наказателното поле с гръб към вратата, завърта се и бие, Костов избива.

В 34-та минута Васев преодолява Мазику и подава, Занев избива, Божинов пробва удар, спрян е, а след това Керчев с глава стреля в аут.

В 35-та минута Пинто спира с нарушение Вълчев – получава жълт картон.

В 36-та минута от пряк свободен с неточен удар над вратата.

В 42-та минута Соломон-Отабор пробива отляво и бие сам срещу Костов, който спасява с крак.

В 44-та минута от пряк свободен Занев с неточен удар над вратата.

В 45-та минута след многоходова атака Соломон-Отабор извежда Евандро на няколко метра пред вратата, удар, Костов спасява и Соу не успява да довкара, а изкарва в аут.

В 46-та минута страхотна атака на червените, Гълъбов прави двойно подаване с Евандро и подава отлично на Соу, който прави по-трудното и бие в аут.

В 50-та минута центриране на Тиаго от пряк свободен, Евандро с глава в аут.

В 51-та минута красива атака на червенобелите, Тиаго нахлува в наказателното поле и след рикошет излиза срещу вратаря, стреля, Костов избива, Соу закъснява на сантиметри за добавка.

В 52-та минута нов силен, но много неточен удар на Тиаго.

В 55-та минута красив пробив на Евандро отдясно и още по-добро подаване назад към Тиаго, португалецът стреля високо над вратата.

В 59-та минута жълт картон за Миланов за груб фаул срещу Соу.

В 62-та минута Тиаго превзема терен и подава към Евандро, той с удар, защитник избива, след малко и Соу получава пред пелантерията и стреля в аут.

В 67-та минута отлична акция между Малинов, Евандро и Соу и пак Евандро, но топката избягва на бразилеца.

В 77-та минута спорен жълт картон на Антов за пресилен фаул срещу Гаджев, напълно заслужен такъв на Гаджев за удар без топка на Антов.

В 78-та минута от пряк свободен центриране към Будинов, разбъркване в наказателното поле, но топката е изчистена.

В 85-та минута спъване отзад на Гаджев към Малинов и ръкомахания към съдията, странно как не получава втори жълт и червен картон.

В 87-та минута от пряк свободен центриране и Соу с глава над вратата.

В 89-та минута добра самостоятелна атака на Янков и удар в ръцете на Бусато, след това далечен удар на Кери над вратата.

В 92-та минута страхотна изява на армейците, Жеферсон извежда отляво Мазику, той връща назад към Тиаго, който оформя крайния резултат – 3:0 за ЦСКА.