10. Илиан Антонов (ЦСКА II) асистенция - Браян Стефков

• 47мин

• 61мин

18. Юлиан Илиев (ЦСКА II) асистенция - Димитър Петров

ЦСКА II​ разгроми Рилски спортист (Самоков) с 4:0 в мач от 12-ия кръг на Група „Б“ в Югозападната Трета лига. Точни за червените, които вкараха по два гола в двете полувремена бяха Павел Жабов (7'дузпа, 47'), Илиян Антонов (24') и Юлиан Илиев (61'). По този начин момчетата на старши треньора Стамен Белчев записаха втора поредна победа в шампионата и събраха актив от 17 точки след 10 кръга, като заемат 4-ата позиция във временното класиране.

На трибуните на стадион „Българска армия“ днес освен част от ръководството на ЦСКА, които обичайно следят изкъсо изявите на дублиращия тим, беше и благодетелят на отбора от Самоков Христо Крушарски.

През първата част още в 7-ата минута Павел Жабов откри резултата след точно изпълнена дузпа. В средата на първото полувреме Илиян Антонов удвои, след хубаво подаване отляво на Браян Стефков.  В 45-ата минута трето попадение на младите армейци не бе зачетено заради засада.

В самото начало на втората част Юлиан Илиев направи резултата класически, след многоходова комбинация, а в 61-ата минута отново той оформи крайното 4:0, след като засече центриране на Димитър Петров. С много силни изяви в днешния мач се отличиха младоците Симеон Александров и капитанът Йоан Бауренски, които са част от мъжкия отбор.

Източник: cska.bg