22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

• 68мин

18. Брадли Мазику (ЦСКА)

В 1-та минута удар на Тиаго от дистанция в аут.

В 9-та минута удар на Жеферсон от пряк свободен право в главата на Илиев от стената.

В 12-та минута чудесен пас на Неделев извежда Цикарски, който бие встрани от вратата.

В 19-та минута Тиаго лъже двама отдясно до аутлинията и подава в центъра на пеналтерията, Енрике се разминава, но Вион с плътен удар в левия горен ъгъл на вратата открива резултата - 0:1.

В 22-та минута страхотен дрибъл в наказателното поле и силен удар, рикошет и топката е избита.

В 27-та минута центриране на Занев отляво, но Енрике не успява да засече.

В 28-та минута жълт картон за Тиаго за фаул срещу Джонатан.

В 34-та минута капитанската лента на пловдивчани слага Генев.

В 38-та минута Енрике на Соу, той чудесно извежда Мазику, но Филипов в последния момент изважда в корнер.

В 42-та минута силен далечен удар на Шоколаров, Бусато избива встрани.

В 45-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Шоколаров.

В 45+1 минута нахлуване на Енрике след отнемане на топката от Работов и силен шут, Аргилашки спасява.

В 54-та минута Соу подава на Енрике, Работов играе опасно с високо вдигнат крак и Енрике пада, съдията не свири пряк свободен, но Соу си взима топката, но не успява да бие - аут.

В 55-та минута Енрике е изведен в наказателното поле от Занев, финт и удар на сантиметри над вратата.

В 58-та минута удар от границата на наказателното поле на Тиаго, Аргилашки лови. В същата минута Тиаго подава на Соу, който овладява с гръб към вратата, завърта се и преодолява Генев, след което стреля силно в долния десен ъгъл за 0:2.

В 59-та минута жълт картон за Джонатан.

В 60-та минута е спряна атака на червените след засада на Йомов, грешка на страничния съдия - няма такава.

В 61-та минута балонен удар на Илиев над вратата.

В 65-та минута Соу пробва да изведе Тиаго, но Аргилашки излиза и лови.

В 66-та минута далечен удар над вратата на Тиаго.

В 68-та минута отлично подаване на Вион и удар с глава на Мазику, Аргилашки избива, но Мазику поема отбитата топка и прави резултата класически - 0:3.

В 71-та минута Соу извежда Тиаго красиво, той пробва шут блокиран от Педросо.

В 78-та минута капитанската лента за червенобелите слага Антов.

В 79-та минута Ахмедов подава на Тиаго, той на Йомов в скоростна атака, но Йомов се засуетява и топката му е отнета.

В 80-та минута Кери с пас в наказателното поле, трима в червено не успяват да скочат, защитник избива.

В 82-та минута продължителна армейска атака завършва с удар в аут на Санкаре.

В 88-та минута пас на Санкаре към Ахмедов, Аргилашки му пречи и топката излиза в аут.

В 90-та минута жълт картон за Санкаре за нарушение срещу Шоколаров и жълт картон за Шоколаров за обидни реплики.