32. Викторс Морозс (ЦСКА)

• 71мин

9. Владислав Златинов (ЦСКА)

Край на мача

92'         Играчите на ЦСКА се прибраха в защита и изчакват края на мача

90'         Четири минути добавено време на двубоя

86'         Поредно прекъсване на играта, Кръстев лежи на терена, медицинският екип влиза на терена

85'         Фаул в нападение на Кабу срещу Котев

82'         Добро центриране на Златинов на задната греда, но нападател на ЦСКА се размина с топката

81'         Смяна. Морац влиза на мястото на Бранеков, след като последният даде знак, че няма да може да довърши двубоя

80'         Добро разиграване за Ботев, завършва с удар на Минев в аут

78'         Смяна. Алегре на мястото на Караджинов в състава на Ботев

71'         ГОЛ! Контра за ЦСКА, топката попада в Янчев, който пусна към Златинов, последният вкарва за 2:0

70'         Грешка в отбраната на ЦСКА, Бранеков, гърдира, но Саидходжа чукна топката покрай излезлия неразчетено, но вратарят все пак лови

69'         Лек натиск на Ботев, но канарчетата не успавят да се възползват от него

64'         Минев от 7-8 метра стреля в напречната греда на Беконо, нов страхотен пропуск за домакините

63'         Смяна за ЦСКА, излиза Здравко Лазаров, влиза Влади Златинов

62'         Добра възможност за Ботев, от трудна позиция, Кръстев през Удоджи стреля в аут

61'         Нов играч на ЦСКА лежи на терена, след сблъсък пред вратата на Беконо след корнер, Бранеков е изнесен на носилка от терена

59'         Удоджи лежи на терена, след неприятно единоборство с играч на Ботев, червените изкарват топката в тъч, за да влезе медицинският екип на терена

58'         Фаул за Ботев, пред наказателното поле на ЦСКА, Манчев стреля, но много неточно, в аут

56'         Добра атака за Ботев, опит за технично центриране на Минев, но бранителите в червено се справят със ситуацията

54'         Добра атака за Ботев, Манчев центрира отлично в полето на ЦСКА, но Кабу за няколко сантиметра не успява да стигне до топката и да вкара

53'         Добра атака за Ботев, но страничният рефер вдига засада

52'         Добри действия в отбрана за Ботев, след опит за преса от страна на ЦСКА

49'         Атака за Ботев, Кръстев показа техника, в крайна сметка центриране в наказателното поле на червените, Беконо лови без проблем

47'         Корнер за Ботев, центриране в наказателното поле на ЦСКА, Кабу с глава стреля и разтресе левия страничен стълб на Беконо

Начало на втората част

======================================

Край на първата част, ЦСКА води с 1:0 след попадението на Мороз в 42-та минута

46'        Фаул в полза на Ботев одясно по нападението, Манчев центрира, но нищо опасно пред Беконо

46'         Мороз с отличен пробив през центъра на атаката на ЦСКА, пас към Удоджи, но последният с изключително слабо отиграване, праща топката в аут

45'         Корнер за Ботев, вляво на вратата на Беконо, нищо опасно след корнера

45'         Смяна в отбора на ЦСКА, Удоджи влезе на мястото на Да Коща

42'         ГОЛ! Късо изпълнение на корнера, центриране на Тодоров в наказателното поле, Мороз с глава вкарва за 1:0

41'         Маркиньос със страхотен удар от далечна дистанция, но Тошев избива в корнер

39'         Отлична атака на Ботев, центриране ниско по тревата на Минев в наказателното поле, Кабу се размина, след което и Манчев на задната греда стреля в аут от непосредствена близост

38'         Да Коща лежи на терена, играчите на Ботев чистят топката, за да му бъде оказана медицинска помощ

37'         Центрирането отива право в ръцете на Тошев

37'         Нов фаул за ЦСКА в средата на половината на Ботев

35'         Здравко Лазаров претендира за дузпа, но Радослав Станев не реагира

31'         Жълт картон за Аврамов след груб фаул в краката на Мороз

30'         Отново тъч за ЦСКА след изчистена топка от бранителите на Ботев

29'         Претенции за дузпи от страна на Йодран Тодоров, след като падна в наказателното, но реферът остана безмълвен

След близо половин час игра, равностоен двубой, изпълнен с множество здрави единоборства, темпото също спадна

27'         Опит на Манчев по лявото крило да подаде на Саидходжа, но много неточно

25'         Добър пробив на Маркиньос отдясно, но след като навлезе в наказателното поле на домакините, бе спрян от бранител в жълто

24'         Фаул за ЦСКА в средата на половината на Ботев. Лазаров и Да Коща зад топката, шут на Лазаров, далеч в аут

20'         Тъч в близост до наказателното поле на Ботев, но червените не успяват да преодолеят отбраната на домакините

19'         Последва опит за контра на Ботев, но Аврамов извършва фаул в нападение

18'         Нищо опасно след изпълнението

18'         Жълт картон за Минев, за оспорване на съдийско решение, и фаул за ЦСКА по лявото крило

16'         Фаул в средата на половината на ЦСКА, Манчев центрира, Саидходжа опита с едно докосване да стреля, но бие в аут

13'         Смяната е факт, на мястото на Мапока, влиза Кабу

След единоборство между Мапока и Котев, последният получи хематом на главата и трябваше да бъде превързан. Мапока пък може би пък няма да успее да доиграе срещата и ще се наложи Костадин Ангелов да прави принудителна смяна

12'          Добра атака за Ботев, Минев с ново хубаво центриране отдясно, но домакините не успяха да се възползват от ситуацията

9'            Саидходжа пробива отляво, но е спрян от бранителите на ЦСКА

7'            Минев центрира много хубаво от дясното крило по нападението на домакините, Манчев обаче е изпреварен от Котев, последният изчисти

6'            Хубав пас в центъра на нападението на ЦСКА, но домакините успяха да се справят след първоначалното разбъркване

5'            ЦСКА владее повече топката в началото на мача, но шампионите не могат ад стигнат до голова ситуация

4'            Топка в центъра на терена, червените владеят, но не могат да стигнат до вратата на домакините

3'            Играта е подновена, след като дикторът на стадиона помоли феновете да се поукротят

1'            Срещата прекъсна за малко, феновете на Ботев хвърлиха множество димки на терена в най-различни цветове