В 3-та минута Йомов центрира отдясно, Мухар бие с глава в аут.

В 4-та минута удар на Чарлз встрани от вратата.

В 11-та минута Шимански стреля от пряк свободен над вратата.

В 14-та минута Матей извежда Чарлз, вратарят излиза и избива пред него.

В 15-та минута силен удар на Кери от пряк свободен над вратата.

В 17-та минута отлична контра на армейците - Мазику получава добре от Кери и намира отлично Вилдсхут отляво, той нахлува и подава на Йомов, удар в ръцете на Лещук.

В 20-та минута жълт картон за Матей за фаул срещу Тюкавин.

В 23-та минута Вилдсхут нахлува в наказателното поле и е съборен от Лещук - дузпа.

В 24-та минута зад топката застава Турицов и с точен удар в десния долен ъгъл открива резултата - 0:1.

В 33-та минута жълт картон за Мазику за нарушение срещу Сазонов.

В 34-та минута Мазурин нахлува в пеналтерията, преодолява Матей, но Турицов с шпагат го спира.

В 37-та минута Чарлз е намерен в пеналта и бие, но е играл с ръка.

В 41-та минута Йомов пробива отдясно, но пробва няколко финта и е спрян от Кутицкий.

В 44-та минута центриране от пряк свободен на Шимански, удар с глава и аут.

В 45+1-та минута триково изпълнение на пряк свободен, Кери на Жеферсон късо, той му я спира, изстрел на ирландеца, Лещук избива в сглобката между двете врати, но Чарлз притичва и добавя за 0:2.

В 46-та минута след смените Ордец с капитанската лента.

В 48-та минута Мазурин получава от Смолов, но шутът му е блокиран.

В 52-та минута центриране от пряк свободен, защитата в червено се справя.

В 57-та минута жълт картон за Макаров за фаул срещу Евтимов.

В 59-та минута слаб удар на Мухар в ръцете на Лещук.

В 60-та минута Скопинцев нахлува отляво, Турицов го затваря отлично - корнер.

В 61-та минута центриране на Захарян от ъгловия удар, Евтимов излезе неразчетено и Ордец с глава намаля резултата - 1:2.

В 63-та минута Юга центрира, Гарсес с удар с глава в аут.

В 65-та минута прострелно подаване, Вион пресича и дава на Евтимов.

В 66-та минута нова атака отляво, Галкин не играе добре и Евтимов лови.

В 69-та минута шут високо над вратата на Макаров.

В 71-та минута играта е спряна, защото на терена има котка.

В 72-та минута играта е подновена.

В 74-та минута Баи подава на Кръстев, но той губи леко.

В 75-та минута удар на Смолов, Евтимов хваща.

В 76-та минута Юга на Гарсес, той с прекрасно подаване , няма кой да засече, а има и засада.

В 80-та минута Варела чудесно наляво на Гарсес, подаване, което е избито в ъглов удар.

В 81-та минута центриране от пряк свободен на Варела, но Кръстев не стига до удар с глава.

В 84-та минута удар на Варела в ръцете на Лещук.

В 85-та минута Варела нахлува в центъра, но не подава добре на Чорбаджийски.

В 87-та минута Юга с перфектно извеждащо подаване към Гарсес, който овладява прекрасно и хладнокръвно прострелва Лещук за 1:3.

В 90-та минута Баи нахлува, но топката му е избита, Варела я взема и шутира, рикошет и корнер.