10. Роберт Вагнер (Енерги)

• 87мин

16. Муса Латунджи (Енерги)

Начало на мача. ЦСКА бие центъра. Армейците играят в изцяло бели екипи

5-а мин. - добра атака на Янчев и Янев, които показват добро взаимодействие, последният обаче е спънат без топка близо до наказателното поле на Енерги. Янев сам изпълнява отсъдения пряк свободен удар, центрира топката, но защитата на Котбус се справя с опасността

7-а мин. - след съприкосновени с противников състезател 14. Светослав Петров остава да лежи на земята, но след навременна лекарска намеса отново се включва в игра

10-а мин. - Евгени Йорданов се преборва за една висока топка в половината на противника, отклонява я надясно към Йордан Тодоров, който от своя страна пуска фин пас напред към Брито. Брито нахлува в наказателното поле, но при опит да подаде към връхлитащия Велизар Димитров, топката е пресечена от защитата на Енерги

13-а мин. - Регенкампф атакува по дясното крило на Енерги, нахлува в наказателното поле, опитва извеждащо подаване, но Маркос Чарас успява да пресече топката и да я избие в корнер

18-а мин. - слаб далечен удар на Рост, Ивайло Иванов улавя без проблеми

21-а мин. - извеждащо подаване към Добчак, който се оказва очи в очи с нашия вратар. Ивайло Иванов обаче проявява класа и спасява изстрела на откъсналия се нападател

24-а мин. - нарушение на Христо Янев в центъра на игрището. Фаулът е изпълнен незабавно, като Топич излиза на отлична позиция. Стреля много силно, но за щастие топката излиза в аут

25-а мин. - Гол за отбора от Котбус. Александър Томаш си отбелязва автогол, опитвайки се да избие в корнер след остро центриране в наказателното поле на армейците

29-а мин. - Добчак отново е изведен на удобна позиция, стреля много опасно, но Данчо Тодоров се хвърля и с тялото си препречва пътя на топката точно на голлинията

32-а мин. - Велизар Димитров се освобождава от защитата, шутира, но топката се отбива от тяло на защитник, след което попада в краката на Данчо Тодоров. Той стреля, но коженото кълбо е избито и опасността ликвидирана

36-а мин. - контраатака за Енерги. Активният Добчак отново остава непокрит и за пореден път отправя опасен изстрел, но Иво Иванов спасява

41-а мин. - Христо Янев е спънат при една своя атака по лявото крило. Сам изпълнява прекия свободен удар на около 25 метра от вратата на Пиплица. Ударът е техничен и много точен, но немският вратар с мъка избива топката

43-а мин. - Данчо Тодоров отлично извежда Брито по дясното крило. Той нахлува в наказателното поле, елиминирайки защитата. След това технично финтира Пиплица, който го спъва - дузпа за ЦСКА!!!

44-а мин. - ГООООЛ!!! Велизар Димитров изпълнява точно отсъдената дузпа и изравнява резултата. Първи гол за ЦСКА на немска земя!

46-а мин. - Край на първото полувреме.

Начало на второто полувреме. В нашия отбор е извършена смяна - на мястото на 4.Маркос Чарас влиза 29.Ибрахима Гай. В отбора на Котбус има извършени две смени - на мястото на 2.Рони Никол и 22.Марио Топич влизат 13.Желс Льов и 10.Роберт Вагнер

47-а мин. - извеждащ пас към Янев отляво, но вратарят на Енерги излиза своевременно и избива топката

49-а мин. - смяна за Енерги - 8.Огунбуре излиза, 16.Муса Латуми влиза

50-а мин. - Гебхарт атакува по лявото крило и опитва да намери свои свободни съотборници в наказателното поле на армейците. Там обаче Жоао Карлос се проявява отлично и пресича подаването

52-а мин. - Евгени Йорданов получава топката на границата на наказателното поле на Енерги, отправя плътен удар, но Пиплица лови

54-а мин. - Велизар Димитров е изведен сам срещу вратаря, но шутира много слабо и встрани, като топката дори не успява да излезе в аут

57-а мин. - две смени за армейците. На мястото на 1.Ивайло Иванов влиза 12.Стоян Колев, а на мястото на 7.Христо Янев влиза 21.Макдоналд Мукаси

59-а мин. - дълъг пас към Евгени Йорданов е пресечен от вратаря Пиплица, който избива топката с глава вън от своето наказателно поле. Топката попада в Брито, но той подава вместо да шутира, което не води до нищо сериозно

63-а мин. - втори гол за Енерги (Котбус). Армейците се изтеглят в изкуствена засада, като оставят двама противникови футболисти зад тях. Топката е подадена, при което единият футболист е в очевидна засада и се оказва сам срещу Колев. Последва втора засада, след пас към Роберт Вагнер, който на празна врата отбелязва

63-а мин. - смяна за Енерги: 31.Павел Добчак излиза, 4.Райк Шрьодер влиза

69-а мин. - центриране в наказателното поле на Енерги, там Карлос отправя добър удар с глава, но Пиплица лови

71-а мин. - нови две смени за ЦСКА - на мястото на 30.Йордан Тодоров и 5.Тодор Янчев в игра влизат 2.Георги Антонов и 17.Мартин Керчев

73-а мин. - Рост е изведен сам срещу Колев и стреля, но нашият вратар избива в корнер. След изпълнението му топката отново попада в Рост на 6-7 метра от голлинията, той отправя изключително силен изстрел, но армейският вратар отново се проявява блестящо

81-а мин. - смяна за Котбус - 19.Бенджамин Шокел излиза, 17.Марсел Роргунги влиза

83-а мин. - пряк свободен удар на 6-7 метра пред наказателното поле на ЦСКА. Гебхарт изпълнява и праща топката точно в лявата сглобка на гредите над Колев

85-а мин. - нова смяна в ЦСКА - 20.Жоао Паоло Брито излиза, 11.Стойяо Младенов мл. влиза

87-а мин. - трети гол за Котбус - Муса Латунджи е голмайстор след индивидуален пробив от центъра, в който изпревари защитниците на ЦСКА, напредна и прехвърли излезналия да го пресрещне Колев

Край на срещата. И втората контрола на немска земя донесе загуба за армейците.