• 28мин

Гилсон Силва (Етоал ду Сахел)

• 62мин

Валентин Илиев (ЦСКА)

Армейците​ записаха втори успех на африканска земя, побеждавайки втория в тунизийското първенство – Етоал с 2:1, на Олимпийския стадион в курортното градче Сус.

Старши треньорът Миодраг Йешич заложи на следния състав в този двубой:

На вратата Оливер Ковачевич и пред него двойка защитници Валентин Илиев и Александър Тунчев. Отдясно Кирил Котев, отляво Тиаго Силва. Дефанзивни халфове Георги Илиев и Мурад Хидиуед. Ляв външен Христо Янев, десен – Йордан Тодоров. Велизар Димитров с поле за действие зад Фуртадо.

Още в 12-ата минута Йордан Тодоров откри резултата. Кирил Котев проби по дясното крило и центрира остро в наказателното поле, където Данчо с красива странична ножица от точката на дузпата отбеляза за 0:1.

В 19-ата минута Тиаго Силва бе фаулиран в наказателното поле, но въпреки протестите на червения щаб, такава не последва.

В 22-ата минута, пореден пробив на Данчо Тодоров и центриране към Хидиуед, който в наказателното поле нанесе невероятен удар, изчистен от гол линията на Етоал.

В 28-ата минута след ъглов удар пред вратата на ЦСКА, нападател на Етоал нанесе силен удар, който бе изчистен от Йордан Тодоров, от гол линията. Там обаче бразилецът Силва с добавка изравни резултата.

През втората част в игра се появиха още 7 играчи. На полувремето влязоха Александър Мутафчич, Сергей Якирович, Йордан Юруков и Тодор Кючуков.

В 62-ата минута Христо Янев центрира отляво от фаул към далечната греда, където Валентин Илиев с глава насочи топката по земя, към долния ъгъл и отново даде аванс на армейците – 1:2.

Малко по-късно, в 68-ата минута Ивайло Василев зае мястото на Котев по десния бек.

В 76-ата минута в игра се появиха и младите Стоян Абрашев, и Иван Иванов. Абрашев зае мястото зад Янев, нападател от втора позиция. Юруков пое левия фланг, а Иванов заключва двойката бранители с Вальо Илиев.

В 86-ата минута Абрашев можеше да вкара и трети гол за ЦСКА. Янев центрира отдясно на наказателното поле вътре в него. Там обаче вратарят на Етоал бе по-бърз от Абрашев, скочи в краката му и улови.