• 74мин

14. Вив Соломон-Отабор (ЦСКА) асистенция - Евандро

• 81мин

11. Петър Занев (ЦСКА)

Във 2-та минута пас към Соу, но топката стига до Соломон-Отабор, съдията дава засада, такава няма със сигурност.

В 4-та минута хубава атака отляво - Кр. Стоянов и Ив. Стоянов правят двойно подаване и пас към Боджадж, който стреля на сантиметри над вратата.

В 8-та минута удар с глава на Дюлгеров след корнер - над вратата.

В 17-та минута двойно подаване между Мазику и Евандро, но конгоанецът с лошо първо докосване.

В 21-та минута страхотен диагонален удар на Евандро в ръцете на Иванов.

В 22-та минута жълт картон за Станоев за удар с лакът срещу Пинто.

В 26-та минута жълт картон за Илиев за фаул срещу Мазику.

В 30-та минута удар от пряк свободен на Станоев, Бусато избива в корнер.

В 32-та минута жълт картон за Гълъбов за агресивно влизане срещу Станоев.

В 34-та минута центриране на Ив. Стоянов, но след разбъркване Боджадж фаулира Албентоса.

В 36-та минута жълт картон за Занев за задържане отзад на Боджадж.

В 40-та минута недадено нарушение на Кр. Стоянов на аутлинията срещу Евандро.

В 41-та минута Боджадж надиграва Албентоса и подава добре към Младенов, който бие в аут.

В 44-та минута след многоходова акция Пинто с удар и рикошет, Соломон-Отабор овладява и стреля добре, но Иванов спасява.

В 48-та минута пас на Гълъбов към Соу, той пробва да бие, но Иванов избива в корнер.

В 49-та минута неточен удар на Антов от дистанция.

В 54-та минута втори жълт картон и червен картон за Илиев за нарушение срещу Мазику.

В 55-та минута пас от пряк свободен на Тиаго и удар с глава на Соу в аут.

В 57-та минута Соу центрира отдясно, Соломон-Отабор с неточен удар с глава над вратата.

В 59-та минута прекрасен пас на Мазику в пелантерията, Евандро с удар с глава, но в аут, в същата минута контра на болярите, Младенов с пас към Ив. Стоянов, Бусато го изпреварва и избива, но е ударен в главата лошо, без да се свири фаул играта продължава, Руменов бие, но Албентоса спира удара с тяло.

В 63-та минута центриране отляво от корнер на Занев, Албентоса стреля с глава, Иванов избива, но Евандро довкарва също с глава - 0:1.

В 65-та минута неточен удар в аут на Пинто.

В 68-та минута груба грешка на Станоев връщайки слабо към Иван Иванов, Соу открадва топката и останал сам срещу вратаря го матира - 0:2.

В 69-та минута нова атака на червените и удар на Соу в ръцете на вратаря, в същата минута жълт картон за Боджадж за груб фаул срещу Евандро.

В 72-та минута жълт картон за Тиаго за фаул срещу Руменов.

В 74-та минута продължителна прекрасна атака в стил тики-така, Евандро триково подава на Соломон-Отабор, който стреля силно и покачва на 0:3.

В 79-та минута нова масирана атака, но Тиаго се засуетява, следва нова атака на Евандро, Хубчев го спира с груб фаул и получава жълт картон.

В 81-та минута силен удар от пряк свободен на Занев в левия долен ъгъл, Иванов пробва да избие, но топката влиза във вратата - 0:4.

В 83-та минута жълт картон за Дюлгеров за нарушение срещу Мазику.

В 84-та минута силен удар на Антов от границата на наказателното поле в аут.