В 7-та минута удар на Луньов от дистанция - рикошет и корнер.

В 8-та минута изстрел на Кери над вратата.

В 11-та минута шут на Кери отдалеч встрани от вратата.

В 13-та минута удар на Кайседо в ръцете на Мацапура.

В 19-та минута неточен шут на Юга излиза в тъч.

В 20-та минута Вилдсхут с остър пас, Йомов успява да докосне с глава, но не и да насочи топката.

В 21-та минута Кери извежда Вилдсхут в наказателното поле с феноменален пас, но нидерландецът губи топката - ъглов удар.

В 24-та минута Фаворов получава пас в пеналта от Саядманеш, бие, но Бусато спасява. В същата минута Кери с прострелен пас към Кайседо, но топката стига до Мацапура.

В 25-та минута Имереков фаулира Кайседо в гръб, съдията учудващо не дава нарушение.

В 26-та минута чудесен пробив отляво на Вилдсхут, а след това необяснимо се засуетява и топката му е избита в корнер.

В 29-та минута нов фаул този път срещу Мазику е подминат от рефера.

В 30-та минута пас към Вилдсхут в пеналтерията, Фаворов го блокира. В същата минута Луньов с неточен удар в аут.

В 33-та минута Кайседо отнема топката от Хомченовский оставайки сам срещу вратаря, съдията спира играта и дава нарушение - скандално!

В 43-та минута Вилдсхут подава на Кайседо, той финтира Вернидуб, но Мацапура излиза и лови.

В 45+2-та минута съдията подминава игра с лакът на Вернидуб в лицето на Кайседо и задължителен жълт картон. В същата минута Юга блокира шут на Саядманеш.

В 54-та минута Булеца с пас от пряк свободен към Захеди, но Бусато уверено лови.

В 56-та минута жълт картон за Вернидуб за фаул срещу Кайседо.

В 57-та минута Кери центрира от пряк свободен, Юга с удар с глава в аут.

В 58-та минута изключително спорна засада на Кайседо след пас на Кери. В същата минута шут на Захеди високо над вратата.

В 60-та минута Матей и Турицов спират опасна атака на Луньов.

В 62-та минута жълт картон за Младенов за реплики към съдията. В същата минута отново супер спорен фаул отсъден на Юга срещу Хомченовский спира атака.

В 64-та минута задържане на Юга в наказателното поле от Захеди, но съдията не дава дузпа.

В 65-та минута изстрел на Кери над вратата от пряк свободен.

В 66-та минута Йомов отнема топката и дава на Кайседо, който вкарва топката във вратата, но има засада.

В 68-та минута удар на Йомов излиза близо до гредата в аут.

В 70-та минута Турицов подава към Вилдсхут, който спира добре, но после губи лесно топката. В същата минута жълт картон за Снурницин за фаул срещу Йомов.

В 72-та минута атака на Кайседо и Мазику, Имереков спъва Мазику в пеналта, но съдията не иска да даде дузпа за армейците.

В 73-та минута блокиран удар на Кайседо. В същата минута успореден пас на Кайседо, но Йомов не стига до топката.

В 75-та минута спестен жълт картон за Булеца за фаул в гръб на Лам.

В 76-та минута жълт картон за Захеди за симулация.

В 79-та минута остър пас на Кери пред голлинията, но отново Йомов не стига до топката и до удар.

В 81-та минута Кери с нов пас към Юга, но Имереков избива с глава.

В 84-та минута Вернидуб с пореден фаул срещу Баи, какво трябва да направи, за да бъде най-накрая изгонен. В същата минута Кери извежда Баи отлично, силен удар на французина във външната страна на мрежата.

В 85-та минута многоходова атака на армейците завършва с пас на Йомов към Ахмедов, но Мацапура излиза и лови.

В 87-та минута след груба грешка на Лам, Захеди отнема и със силен удар открива резултата - 1:0.

В 89-та минута Матей губи топката, но Бусато я улавя след пас.

В 90+5-та минута бърза контраатака на украинците, Захеди подава на Саядманеш, който бие в ъгъла за 2:0.