• 18мин

10. Миралем Сюлеймани (Йънг Бойс) асистенция - Жан-Пиер Нсаме

• 32мин

19. Феликс Мамбимби (Йънг Бойс) асистенция - Кристиан Фаснахт

Във 2-та минута груба грешка в защитата на армейците - пас от дълбочина на Лефор, Матай и Антов са прехвърлени на куп, Мамбимби поема и вкарва сам срещу Бусато - 1:0.

В 4-та минута втора грешка на Антов, Мамбимби бие, Бусато спасява с тяло, нов удар на Нсаме - блокиран.

В 5-та минута Сюлеймани е изведен сам срещу Бусато, бразилецът пак спасява вратата си.

В 6-та минута Йомов изведе Пеняранда, лошо докосване на последния. В същата минута удар на Нсаме над вратата.

В 12-та минута Санкаре извежда чудесно Соу, той бие по диагонала - аут. В същата минута Йомов пробива отляво и подава, Синклер е изпреварен.

В 15-та минута удар на Пеняранда в ръцете на фон Бамоос.

В 17-та минута удар на Ридер, рикошет, Бусато лови.

В 18-та минута Йомов е изведен отляво в наказателното поле, Камара му отнема. В същата минута Нсаме подава на Сюлеймани, той лъже Матай и вкарва за 2:0.

В 26-та минута удар на Пеняранда встрани от вратата.

В 29-та минута удар на Ридер неточно над вратата.

В 31-та минута Синклер с остро центриране, Лущенбергер чисти в корнер, а от него Матай с глава над вратата.

В 32-та минута бърза контра на швейцарците, Фаснахт центрира, Мамбимби сам срещу вратата с глава от плонж прави 3:0.

В 37-та минута Пеняранда извежда Соу, той бие суперсилно и разтриса дясната греда, Пеняранда с шут от добавка - блокиран, Йомов също стреля на сантиметри в аут.

В 44-та минута Нсаме е изведен в наказателното поле, Матай изчиства.

В 50-та минута Пеняранда е съборен от Сюлеймани на границата на наказателното поле, съдията странно замълчава.

В 51-та минута удар от дистанция на Йомов в ръцете на фон Бамоос. В същата минута жълт картон за Камара за фаул срещу Санкаре.

В 53-та минута при изпълнение на пряк свободен, Йомов докосва за Пеняранда, шут и след рикошет близо до гредата в ъглов удар.

В 58-та минута спестен жълт картон за Лефор за фаул срещу Синклер.

В 59-та минута след грешка на Синклер атака отляво, Нсаме е изведен, но Вион отнема.

В 62-та минута Нсаме пробива отляво и връща назад, Антов изпреварва.

В 63-та минута удар отдалеч на Фаснахт над вратата.

В 66-та минута удар на Сюлеймани в аут.

В 68-та минута жълт картон за Аебишер за фаул срещу Юга и жълт картон за Юга за опит за хватка от борбата след това срещу Аебишер.

В 83-та минута прекрасен рейд на Кейта между трима и вместо опасен пас, неумело отиграване и аут.

В 84-та минута удар от дистанция на Ридер, Бусато лови.

В 85-та минута нов удар на Ридер, на сантиметри от гредата.