Напуснал без смяна

4. Мено Кох (ЦСКА)

В 1-та минута удар с глава на Боруков, Бусато уверено лови.

В 8-та минута жълт картон за Карагарен за фаул срещу Кареасо.

В 15-та минута Туфегджич е изведен сам срещъ вратаря от де Нойер, копва топката, за да прехвърли Хоркаш, аут, но има и засада.

В 19-та минута Зебли с опит за пас, Бусато спокойно хваща.

В 25-та минута силен удар над вратата на Турицов.

В 26-та минута центриране отляво, Дион бие, Бусато хваща, но има и засада. В същата минута Назон е в отлична позиция, Хоркаш с плонж избива пред него.

В 27-та минута атака през центъра, Туфегджич се бори със защитник, той избива, топката се удря във Вион и отива вдясно в Турицов, той подава на Туфегджич, който е в отлична позиция и се готви за удар, в желанието си да избие Паскалев зад него праща топката във вратата за 0:1.

В 33-та минута центриране от корнер, следват два блокирани удара на Илиев и Матеус, но Матей и Юга подлагат тела.

В 35-та минута жълт картон за Назон за сблъсък със Зебли.

В 36-та минута центриране отдясно на Каракашев, Карагарен с глава бие близо до страничната греда.

В 39-та минута Карагарен отляво пробива и центрира, но де Нойер избива пред Каракашев, но това се случи след нарушение на Илиев срещу Турицов.

В 40-та минута центриране от корнер, Матеус бие в аут.

В 42-та минута Томашевич с удар от дистанция, но малко в аут.

В 45+1-та минута Боруков е изведен в коридор, но Бусато излиза и лови.

В 45+2-та минута Дион отново в пеналта подава, Юга избива. В същата минута Карагарен с пас  от корнер, Матеус с глава в ръцете на Бусато.

В 45+3-та минута Назон бие в пеналтерията - блокиран.

В 47-та минута разбъркване пред вратата на армейците, в крайна сметка защитата вади в корнер.

В 50-та минута Дион с остър пас, Бусато избива в ъглов удар. В същата минута от него, Илиев стреля с глава и е блокиран.

В 57-та минута центриране от корнер на Карагарен, Матеус с глава във външната страна на мрежата.

В 58-та минута Морено бие, но е блокиран. В същата минута жълт картон за Марселиньо, за изстрел след спирането на играта.

В 59-та минута Линдсет със силен удар, рикошет и ъглов удар.

В 61-та минута жълт картон за Турицов за влизане в краката на Томашевич.

В 62-та минута остро центриране на Джовани от пряк свободен, но защитата се справя.

В 63-та минута удар на Карагарен в аут.

В 66-та минута три поредни удара на чернобелите са блокирани в наказателното поле.

В 78-та минута Илиев подава на Евандро, той бие в ръцете на Бусато.

В 80-та минута Шопов с отличен пас към Морено, той се засуети, Хоркаш лови.

В 83-та минута Кох излиза без смяна след като е съборен на земята.

В 85-та минута Карагарен с шут - блокиран. В същата минута нов удар на Карагарен, Бусато избива.

В 89-та минута Илиев с удар отдалеч в аут.

В 90-та минута центриране отдясно Боруков с глава над гредата.