• 37
    Жоао Пауло

• 21мин

88. Вандерсон (Лудогорец)

ЦСКА​ загуби с 1:0 срещата от 5-тия кръг на Първа лига срещу Лудогорец. Мачът се игра в Разград на стадион „Лудогорец арена“

В 18-та минута Тиаго центрира от корнер, а Стивън Перейра засече с глава и топката премина близо до гредата. Три минути по-късно домакините откриха резултата. В 32-та Тиаго стреля опасно по земя, но вратарят на разградчани спаси. На старта на второто полувреме Едвин Джеси замени Жанио Бикел.

В 62-та минута Мауридес изпълни пряк свободен удар, но топката премина над гредата. В 70-та на терена се появи Евандро, който замени Кирил Десподов. В 77-та Тиаго нацели напречния стълб след прекрасно изпълнен фаул, след което напусна терена за сметка на Станислав Манолев. В добавеното време два шанса да изравни се откриха пред Мауридес, но целта не беше поразена.