• 88
    Вандерсон

• 4мин

37. Бернард Текпетей (Лудогорец)

В 4-та минута удар на Синклер над вратата. В същата минута Десподов нахлува отляво и стреля, Бусато избива Текпетей с добавка за 1:0.

В 6-та минута нахлуване на Текпетей, опит за удар - рикошет от Матай и корнер.

В 8-та минута от корнера Недялков с опит за удар с глава.

В 9-та минута слаб удар на Икоко, много неточно.

В 10-та Синклер с центриране, Анисе фаулира Тиаго, съдията мълчи.

В 11-та минута нов стопроцентов фаул на Икоко срещу Мазику, съдията пак замълчава.

В 15-та минута изстрел на Тиаго в ръцете на Илиев,

В 17-та минута жълт картон за Занев за фаул срещу Текпетей.

В 18-та минута шут на Кайседо в аут. В същата минута Текпетей извежда Десподов, той стреля, Матай избива, след което Гълъбов с глава вади в ъглов удар.

В 19-та минута центриране Бусато избива в нов корнер.

В 20-та минута блокиран удар на Десподов.

В 21-та минуа центриране от пряк свободен, Са вади в корнер. От него Матай с глава стреля в аут.

В 26-та минута удар на Десподов от пряк свободен, от стената в ъглов удар.

В 28-та минута изстрел на Йомов над вратата.

В 33-та минута Текпетей центрира отдясно, Десподов с глава над вратата.

В 36-та минута Кешерю влиза отляво и пробва остър пас, Бусато се намесва, Анисе играе с глава.

В 40-та минута жълт картон за Анисе за фаул срещу Йомов.

В 42-та минута пас на Синклер в ръцете на Илиев.

В 43-та минута удар на Десподов, Бусато спасява.

В 45-та минута Сантана с шут от границата на наказателното поле в ръцете на Бусато.

В 45+1-та минута шут на Матай в аут.

В 47-та минута разбъркване пред вратата на Илиев след пряк свободен, защитата в зелено избива.

В 50-та минута Кайседо с изстрел над вратата.

В 56-та минута центриране от корнер, Илиев изпреварва Гълъбов.

В 63-та минута Синклер с прекрасен пас, Кайседо, той пробва с глава в аут, зад него в хубаво положение е и Тиаго.

В 64-та минута центриране в наказателното поле, Са взема топката с глава пред нападателите в червено.

В 66-та минута жълт картон Синклер за нарушение срещу Текпетей.

В 73-та минута жълт картон за Икоко за грубо влизане срещу Йомов.

В 74-та минута центриране-изстрел на Тиаго е избита от защитата в зелено.

В 75-та минута спестен жълт картон за Сотириу за влизане срещу Йомов.

В 76-та минута центриране на Тиаго, изстрел на Кайседо с глава в аут.

В 82-та минута удар на Кайседо в аут.

В 86-та минута жълт картон за Матай за нарушение и жълт картон за Кох за сблъсък с Десподов, съдията обаче не дава жълт на Десподов, който щеше да бъде много по-заслужен.

В 88-та минута Кешерю е изведен в наказателното поле и стреля, но Кох спира топката пред вратата, но топката излизаше в аут.

В 89-та минута Тиаго с пас в пеналта, Илиев хваща пред Кайседо.

В 90-та минута Десподов нахлува и дава на Янков, който е блокиран, след това двама в зелено са в засада.

В 90+1-та минута жълт картон за Илиев за бавене.

В 90+3-та минута с капитанската лента на зелените е Недялков. Съдията свири фаул срещу Илиев, няма даже докосване срещу него.

След мача за сблъсъци е даден жълт картон за Юга, разбира се, само на него.