Арън Неш

• 74мин

73. Иван Стоянов (ЦСКА)

Край на мача!

90+2′ Добра атака за ЦСКА отдясно, центрирането на Тодоров обаче не намира никой в нак. поле.

90′ Четири минути добавено време.

Неразбирателство в защитата на Дери, но вратарят на гостите лови топката.

89′ Невероятно положение пред Здравко Чавдаров. В крайна сметка е отсъдена засада.

85′ Прекрасен изстрел на Саидходжа по земя, Дохърти лови.

84′ Пореден корнер за ЦСКА.

Иван Стоянов е съборен в наказателното поле, но отново няма дузпа.

80′ Хигинс напуска за сметка на Мартин.

79′ Данчо Тодоров заменя Руи Мигел.

Пропуск за ЦСКА. Руи Мигел не успява да вкара от изгодна позиция.

76′ Ново положение пред вратата на гостите. Центриране отдясно, но никой в червено не успява да засече топката.

74′ Иван Стоянов открива в полза на ЦСКА! Нападателят среля в долния десен ъгъл на вратата и дава преднина на червените с мощен шут от границата на наказателното поле.

Макглин заменя Маккълиан.

71′ Макманъс напуска за сметка на Фарън.

68′ Невероятен пропуск на Иван Стоянов след грешха на Дохърти. Топката отново излиза в аут.

Саидходжа е задържан в наказателното поле, но турският рефер остава безмълвен.

Прекрасен шут на Руи Мигел, вратарят боксира в корнер.

65′ Саидходжа заменя Тимонов.

Орлинов стреля от около 25 метра, но в аут.

64′ Опасен пробив на Макманъс, който преодолява Виданов, но вместо да потърси комбинация, стреля в аут.

Корнер за ЦСКА, но защитата на Дери отново се справя в ситуацията.

60′ Центриране отляво, но Чавдаров лови без проблеми.

59′ Руи Мигел не успява да преодолее двама бранители на Дери.

59′ Орлин Орлинов заменя Светослав Петров.

54′ Добра ситуация за Руи Мигел, който обаче не успява да прехвърли бранител на гостите и топката му е отнета.

51′ Опасен изстрел на Котев с глава след центриране на Тимонов от фаул.

Невероятна грешка в отбраната на Дери. Дохърти се опита да изчисти топката, но в тялото на свой бранител. Никой в червено не се възползва.

49′ Светослав Петров стреля в стената.

Маркиньос е фаулиран пред наказателното поле на Дери. Добра ситуация за директен изстрел.

Жълт картон за Маркиньос заради реплика към съдията.

47′ Най-чистото положение за ЦСКА в мача! Маркиньос е изведен зад отбраната на гостите, но останал сам срещу вратаря не успява да отбележи.

Няма промени в двата състава на почивката.

Начало на втората част!

=======================================

Край на първата част!

45′ Една минута добавено време.

42′ Неверотен пропуск на Пвел Виданов. Бранителят бе изведен от Иван Иванов, преодоля бранител на гостите, ноизстрелът му отляво не намери целта.

Иван Иванов намира отлично Руи Мигел в нак.поле, но португалецът не успява да овладее добре топката и тя му е отнета.

35′ Опит за извеждащо подаване към Петров, но топката му е отнета в последния момент.

Нов изстрел, Тимонов праща топката високо над вратата.

Удар на Коста Янев, Дохърти лови.

32′ Първи удар към вратата на ЦСКА. Стюърт стреля с глава, но неточно.

Иван Иванов прова удар, но твърде неточно.

27′ Рисковано връщане на Кирил Котев към Чавдаров, вратарят обаче излиза и избива топката.

Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Руи Мигел.

23′ Макглин е изведен фронтално пред вратата на ЦСКА, но Иван Иванов се намесва и Чавдаров лови.

20′ Първи корнер в мача, който е в полза на Дери Сити. Хигинс центрира, но отбраната в червено се справя.

18′ Изключително неточен удар на Павел Виданов.

Удар на Тимонов по земя, топката излиза в аут.

15′ В първите минути на двубоя ЦСКА владее повече топката, но не успява да създаде опасност пред Дохърти. Гостите нямат удар към вратата на Здравко Чавдаров.

14′ Продължителна атака за ЦСКА. Маркиньос обаче не успява да намери Иван Стоянов в нак. поле на гостите.

Дълъг пас на Минев към Стоянов, но последният не успява да достигне топката.

10′ Далечен изстрел на Маркиньос, но топката излиза високо над вратата.

8′ Мълой фаулира Тимонов отляво. Възможност за центриране в нак. поле. Маркиньос стреля директно, но Дохърти лови.

6′ Първи изстрел към една то двете врати. Руи Мигел стреля с глава, но в аут.

Тимонов намира отлично Маркиньос пред нак. поле, бразилецът подава към Минев, но защитникът се подхлъзва и не успява да центрира точно.

5′ Опасна атака отдясно за Дери Сити, но нападател на гостите не успява да достигне топката и тя излиза в аут.

3′ Първи жълт картон в мача. Иван Иванов извършва груб фаул в половината на Дери Сити.

2′ Пробив на Виданов отляво, но бранителят не успява да центрира.