• 47мин

10. Маурисио Гарсес (ЦСКА) асистенция - Дюкенс Назон

• 90+11мин

15. Джеймс Ето'о (Ботев Пд)

Мачът започва с минута мълчание в памет на легендарния нападател на ЦСКА - Петър Жеков, който ни напусна по-рано днес. Футболистите на ЦСКА са с фланелки Вълшебния стрелец, а ще носят и надпис на ръкава си до края на сезона. Публиката скандира дълго името на Червената Легенда!

В 4-та минута Неделев извежда Бароан, който обаче отправя слаб удар в аут.

В 6-та минута Хайнц бие, но е блокиран от Генев.

В 7-та минута Назон стреля, но е блокиран, нов удар на Линдсет също е спрян.

В 10-та минута центриране от корнер на Хайнц, Линдсет с глава дава назад на първа греда, където Назон също с глава отблизо открива резултата - 1:0.

В 13-та минута пас от пряк свободен на Хайнц, Матай с глава стреля малко над напречната греда.

В 15-та минута шут на Назон е блокиран.

В 17-та минута Бароан излиза сам срещу Бусато, но стражът избива в корнер.

В 25-та минута отново центриране от пряк свободен, удар с глава на Назон в аут. В същата минута Махмутович с красив шпагат избива пред двама от Ботев.

Отново в 25-та минута бърза контраатака на армейците отляво, Линдсет на де Нойер, той връща назад на Назон, който с мощен изстрел разтърсва отвътре напречната греда и топката се забива в мрежата за 2:0.

В 35-та минута остро центриране на Хайнц от корнер, но Ханкич лови пред двама в червено. В същата минута Ето'о с красив дрибъл между трима, но се увлече и де Нойер му отнема в наказателното поле.

В 39-та минута пак Линдсет отляво на де Нойер, той връща на Хайнц, който прекрасно подаде на Гарсес, който не използва добре отличната си позиция и губи.

В 42-та минута Неделев е изведен от Бароан в отлична позиция, но бие над вратата.

В 45+2-та минута Неделев отляво подава, Махмутович се разминава с топката, Минков шутира за 2:1.

В 47-та минута Назон получава топка в средата на терена и дава феноменален пас на Гарсес между двама, бразилецът преодолява Ханкич и покачва на 3:1.

В 54-та минута жълт картон за Конате за хващане на топката. В същата минута играта е спряна заради димна завеса от Сектор Г.

В 58-та минута играта е подновена.

В 62-та минута жълт картон за Ннади за фаул срещу Кареасо.

В 65-та минута жълт картон за Махмутович за нарушение срещу Емануел.

В 77-та минута Линдсет подава на Назон, който нахлува и стреля, рикошет и корнер.

В 78-та минута Кареасо отдясно с хубав остър пас, защитата избива.

В 81-та минута подаване на Кареасо към Морено, Ханкич излиза и избива.

В 83-та минута с капитанската лента на канарчетата е Генев.

В 90-та минута жълт картон за Ето'о за нарушение срещу Туфегджич.

В 90+2-та минута неточен изстрел над вратата от пряк свободен на Вион.

В 90+3-та минута къс ъглов на Вион към Шопов, страхотно центриране към Матай, Ханкич вади в нов корнер.

В 90+7-та минута Морено отдясно дава на Вион, удар, Ханкич избива, но има и засада на Морено.

В 90+9-та минута де Нойер е фаулиран от Херман, получава и жълт картон, но съдията спря играта при отлична позиция на Шопов в пеналта.

В 90+10-та минута центриране на Вион от пряк свободен, Морено и Матай се разминават с топката близо до вратата.

В 90+11-та минута втори жълт и червен картон за Ето'о за фаул срещу Махмутович и след това Матай.