• 36мин

7. Дончо Донев (ЦФКА „Средец“) асистенция - Христо Стоичков

• 66мин

8. Ивайло Панчев (Пирин)

Класата на ЦФКА „Средец“ и възходът на „Пирин“ доведоха на стадиона рекордния за последните 7-8 години брой зрители. И двата състава започнаха с игра, която повдигна напрежението и насити с емоции трибуните. Още в първата минута Бачев нападна устремно по фланга и ударът му бе първата голова възможност. Секунди след това Уруков постави на изпитание вратаря Митев. Пиринци бързо се съвзеха, реагираха по най-добрия начин и отговориха на удара с удар. Петрунов трудно пропуска удобни положения за гол, но този път сгреши. Последва го след това и Боздански. Завърза се интересен двубой. На няколко пъти Стоичков изяви класата си и с индивидуални акции, и във взаимодействия със съотборниците си. Негова майсторска акция по левия фланг изведе извън равновесие защитниците на „Пирин“ и подаването му, както казваме в такива случаи „изтеглено по конец“ бе засечено от Донев 0:1.

След почивката с повече активност възобновиха играта домакините. Сетне след добро взаимодействи Мицански - Панчев, последният изравни резултата.