Напуснал без смяна

• 90+1мин

21. Георги Владимиров (Славия)

Начало: 17:00 часа - първа топка от центъра за Славия

Слабо посетен мач: не повече от 2500 зрители, на трибуните са и състава на националния младежки отбор

3-та мин. - втора атака на армейците, но топката не достига крайната си точка

5-та мин. - ЖК за Мичо Враниеш за две поредни нарушения

Първите минути играта е предпазлива, на опознаване от двете страни.

9-та мин. - ГОЛ НА МАНЧЕВ! 1:0 за ЦСКА!
Блестящ самостоятелен пробив на Манчев, преодолял поне трима от противниците, намери мрежата и откри резултата за армейците

11-та мин. - втора възможност за попадение на Владо Манчев, който преодоля с висока топка насрещния бранител, но силният му шут е избит в аут

16-та мин. - първа реална опасност пред нашата врата, след добро центриране на играч от домакините отдясно, но Лукич не се подведе и безпогрешно спаси

19-та мин. - 23. Иванович от домакините довършва атака към нашата врата, но след неуспешно центриране отправя слаб удар към Лукич, отразен без затруднение от нашия вратар

21-ва мин. - добър пробив на Янев, с пас към И. Гай, който е сам срещу вратата, но подава на Хамилтон и самоотвержена намеса на защитник от Славия спира атаката

26-та мин. - ЖК за капитана ни Галин Иванов

29-та мин. - смяна за Славия: излиза 4.Димитър Мутафов, на негово място влиза 21.Георги Владимиров

Същата мин. - ЖК за Тодорович от домакините

30-та мин. - втори ГОЛ отново за ЦСКА!! Голмайстор Галин Иванов!!
Много красив гол на нашия капитан, който от 25 метра отправи топовен удар във вратата на домакините

35-та мин. - трети ЖК за ЦСКА, този път за Ибрахима Гай

36-та мин. - поредна атака, проведена от Рикард, към Янчев, но страничният съдия отсъди засада. Определено надмощие и активност за армейците през последните минути

38-ма мин. - Томаш лежи на терена и носилката го изнася за лекарска намеса. Принудителна смяна в нашия отбор - на мястото на контузения Томаш влиза 15.Янко Вълканов

40-та мин. - на терена се появяват странно две топки и Г. Иванов се налага да изчисти едната преди опита му да шутира към врата на противника

42-ра мин. - Янев точно намира очертанията на вратата на домакините след пряк свободен удар, но стражът на Славия е точен и улавя

44-та мин. - ЖК за 27. М. Захариев от домакините

45-та мин. - Продължение от 3 минути остъжда Антон Генов

45+3 - след няколко неуспешни разигравания в половината на домакините от армейците, сигнал за край на полувремето

Начало на втора част: първа топка за ЦСКА.

46-та мин. - смени в отборите

Смяна в ЦСКА: Светослав Петров влиза на мястото на Ибрахима Гай

Смяна за Славия: излиза №9 Димитър Рангелов, влиза 18. Юлиян Гунчев

47-ма мин. - добър пробив на Янев по-лявото крило, той достига до границата на малкото наказателно поле, но в крайна сметка топката му е избита

50-та мин. - Георги Владимиров от домакините проби по дясното крило и центрира топката в полето пред Лукич, там Светльо Петров доста рисковано изчисти топката в корнер, като тя мина само на метър-два встрани от лявата греда на Лукич

53-та мин. - ЖК за №3 Й. Петков от Славия за фаул срещу Манчев

58-ма мин. - Хамилтон извежда Манчев в добра позиция, но атаката е спряна от страничния съдия за засада

62-ра мин. - №27 Михаил Захариев от домакините фаулира без топка Рикард, но съдияат се въздържа да му вдигне втори за днешната среща ЖК и само отсъди нарушение

65-та мин. - Рикард се откъсна сам срещу вратата, но се засуети и топката му бе отнета

66-та мин. - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА - на мястото на Хамилтон Рикард влиза Ангел Стойков

69-та мин. - след центриране отляво, Манчев успя да отправи опасен параболичен удар с глава към вратата на белите, но топката минава на сантиметри от лявата сглобка на вратаря

69-та мин. - Михаил Захариев получава втори жълт картон за груб фаул срещу опасно пробиващия по лявото крило Ангел Стойков

70-та мин. - след центрирането на Враниеш от последвалия пряк свободен удар, топката мина далеч от всички играчи на червените, но един от тях беше съборен в наказателното поле и съдията отсъжда дузпа.

Агитката на червените скандира името на Лукич, призовавайки го да изпълни дузпата.

70-та мин. - Владо Манчев изпълнява дузпата точно в десния ъгъл на вратаря на белите и резултата е 3:0 за ЦСКА !!!

72-ра мин. - последна смяна в отбора на белите - Асен Николов напуска терена а на мястото му влиза Асен Караславов

74-та мин. - прекрасно извеждащо центриране на Янчев към Владо Манчев, топката обаче му избягва малко в страни от вратата, затова Манчев решава да търси центриране към Янев, който е почти на голлинията, но защитник на Славия в последния момент изчиства с глава в корнер

75-та мин. - жълт картон за Ангел Стойков

76-та мин. - добра контраатака на ЦСКА, при която червените се озовават двама на един в полето на белите, но Манчев не успява да преодолее защитника в бяло и топката му е избита

77-ма мин. - бомбен удар на Веселинович към вратата, но неточно

83-та мин. - след сблъсък с футболист на белите до тъчлинията, Манчев бе грубо изблъскан отвъд рекламните пана до терена. Лекарите на ЦСКА му оказват помощ

85-та мин. - малко след това Веселинович получи схващане и също бе изнесен на носилка, но лекарският екип на ЦСКА още се грижи за Манчев, така че на помощ се притече служебния лекар

86-та мин. - Владо Манчев силно накуцва и се прибира под овациите на своите почитатели и играта ни продължава с 10 души до края на срещата. Веселинович се върна в игра

89-та мин. - опит за атака на домакините, но приключила бързо и без успех

90-та мин. - Продължение от 3 минути отсъди съдията

90-та мин. - дузпа за домакините, много комична е ситуацията на отсъждане. След центриране отдясно от пряк свободен удар - в разбъркването пред вратата на Лукич, играч на белите пада в наказателното поле и Генов отсъжда дузпа за Славия.